Fehérboros-mustáros szószban sült csirkecomb, zöldséges bulgurral

"C" menü:

Rakott brokkoli

Vaníliás fahéjas almás palacsinta

Eredményes hétvégét zártak a nagypályás focistáink, mindhárom pályára lépő csapatunk begyűjtötte a három pontot.

EREDMÉNYEK:

Sárrétudvari KSE - Berettyóújfalui SE felnőtt 2-3 (1-1)

László Gábor - Garabuczi Botond, Hajdu Márk Tamás, Nagy Zoltán, Ékes Gábor, Sándor Szabolcs, (Kiss Richárd), Magyar Szabolcs, Jancsó Attila, Lovász Dávid, (Kocsis Tamás), Nemes Imre, (Nagy Róbert), (Koszorús Imre), Csordás József Tamás

Gólszerzőnk: Csordás József Tamás 3

Edző: Vékony Sándor

Vékony Sándor:

Az első félidőben nekünk volt több helyzetünk, a szél támogatásában játszó hazaiak jobbára pontrúgásból és nagybedobásokból veszélyeztettek. A 25. percben Csordás Tamás révén sikerült az egyik akciónkat góllal befejeznünk. A szünet előtt aztán Horváth, az udvariak csatára ritkán látható bombagóllal egyenlített. A második játékrészben is inkább mi domináltunk, mégis a vezetést egy baloldali akciót követően az ellenfél szerezte meg. Szerencsére ezen a meccsen a csapatomat az újabb, váratlan gól sem törte meg és a hetvenedik percben egy fejes góllal kiegyenlítettünk. Ez a találat láthatóan megzavarta a vendéglátókat, megéreztük, hogy van keresni valónk, miénk lehet a három pont. Negyedórával a lefújás előtt Csordás Tamás újra megvillant, nyolc méterröl lőtt a léc alá, amivel ismét nálunk volt az előny. Ezt követően a Sárrétudvari ugyan mindent megtett az egyenlítésért, ám a beadásaikat, íveléseiket le tudtuk védekezni. Sőt, a legutolsó pillanatban nekünk akadt egy lehetőségünk, ám ordító helyzetben, nyolc méterről nem tudtuk bevenni az üres kaput. Ezen a mérkőzésen a játékosaim átérezték a mérkőzés súlyát, motiváltan futballoztak. Hátrányba kerülés után is volt bennünk kellő tartás ahhoz, hogy megfordítsuk az eredményt. Gratulálok a csapatnak!

Sárrétudvari KSE ifi - Berettyóújfalui SE ifi 1-9 (1-4)

Nagy Nándor - Venyige István, (Turbuk Norbert), Kalugyer Krisztián, (Zsiga Kristóf). Molnár László, Rinyu Balázs, Vass Ádám, Ertsey Zsigmond Bálint, (Mészáros István), Karmazsin Zoltán, Sándor István, Zsiga Bálint, Hudák Bence, (Kovács Benjámin)

Gólszerzőink: Zsiga Bálint és Sándor István 3-3, Kalugyer Krisztián, Karmazsin Zoltán és Vass Ádám 1-1

Edző: Vajas Viktor

Vajas Viktor:

Hamar eldöntöttük a mérkőzést, a srácok rövid idő alatt berámoltak három gólt a Sárrétudvari kapujába. Magabiztos játékkal hoztuk haza kötelező három pontot. A jövő héten egy nehezebb mérkőzés vár ránk, szombaton immár hazai pályán szeretnénk legyőzni a Kabai Meteorit csapatát. Egy újabb  nyert meccsel már megszilárdíthatnánk a helyünket a tabella első harmadában.

Nyíradony VVTK U13 - Berettyóújfalui SE U13 1-6 (1-1)

Tusz Balázs Attila - Sándor Donát Krisztián, Lakatos Alex, Tóth Sándor, Bedő Balázs, Jakab Kristóf, Budai Bálint, Bocska András, Nedeczky Balázs,

Cserék: Barta Bence, Rácz Tamás, Sárvári István, Körtvélyesi Róbert

Gólszerzőink: Sándor Donát Krisztián és Nedeczky Balázs 2-2, Budai Bálint és Rácz Tamás 1-1

Edző: Bukus Péter

Bukus Péter:

A két csapat között nem volt ekkora különbség, mint ahogy az eredmény mutatja. Mi jókor rúgtunk gólokat, míg az ellenfelünk kihagyta a helyzeteit. Úgy érzem, hogy a nyíradonyi srácok miután kétgólos hátrányba kerültek, lélekben feladták a mérkőzést és innentől már nem volt nehéz dolgunk. A csapatomban minden játékos önmagához képest jó teljesítményt nyújtott, a meccs végén igazi örömfocit produkáltak.