2024. március 29. péntek

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

A BMSE serdülő srácai csütörtökön Orosházán küzdöttek a bajnoki pontokért.

A berettyóújfalui fiatalok remekül helytálltak és megszorították a jobbára két évvel idősebb hazaiakat.

Országos Serdülő Bajnokság 3. forduló

Orosházi FKSE-BMSE 28-24 (15-12)

CSUHA- Papp A.1, DINÓK D.5, PAPP S. 3, Dávid J. 1, Incze L. 1., Takács Csere: CSEH I., FEKETE M.3, Vezendi 3, Pércsi G., Szabó L., SZATMÁRI T. 4, SZABÓ N. 1

Edző: Kiss Béla

Kiss Béla:

Az első félidő 21. percéig (9-10) kézben tartottuk a mérkőzést. Sajnos a fáradtság és a sérülések (Papp S.) döntően befolyásolták a meccs kimenetelét. Sok ilyen találkozóra van szüksége a fiatal csapatomnak, hogy a rutinosabb ellenfelekkel szemben is sikeresen felvegyük a küzdelmet. Büszke vagyok a csapat hozzáállására és teljesítményére!