Csáki tarja párolt rizzsel

"C" menü:

Rakott káposzta

Somlói galuska

Hajdúszoboszlón győzött a férfi kézilabda csapat, az utolsó percben kapott góllal ikszelt a Mezei-Vill FC női gárdája.

Nagy Róbert, a csapat játékosa:

Az első félidőben míg mi sorra elrontottuk a lehetőségeinket, addig a sámsoniaknak sikerült egy kontrából betalálniuk. A második félidőben a sok helyzetünkből egyet kihasználtunk és döntetlenre hoztuk a meccset. Azonos erejű csapatok mérkőzésén igazságos eredmény született.

Futsal:

Nyíradony VVVTK U13 – MVFC U13 1-6

Gólszerzőink: Fekete Balázs és Mező László 2-2, Borza Csanád és Nedeczky Ákos 1-1

MVFC U13 -DEAC FC U13  - elmaradt

A DEAC nem megfelelő korú (idősebb) csapattal jelent meg.

Tamás László, a csapat trénere:

A nyíradonyiak elleni mérkőzésen látszott, hogy még csak most álltunk össze. Ennek ellenére a csapatjátékunk és a magabiztos győzelem biztató a jövőre nézve.

MVFC - Tolna 4-4 (0-0)

Gólszerzők: Tóth Angelika, Sallai Anita, Oláh Anikó, Heidt Edina illetve Hodován Edit 2, Bogárdi Mónika, Varga Adél

A tavalyi ezüstérmes tolnaiak a mérkőzés végén levitték a kapusukat és az utolsó percben megszerzett rendkívül szerencsés góllal egyenlítettek.

Elek Gergő, a csapat trénere:

Ezen a mérkőzésen két pontot veszítettünk. Hiába vezettünk négyszer, az ellenfelünk mindannyiszor egalizált. Valamiért nem koncentráltunk megfelelően, ráadásul a szerencsével is hadilábon álltunk. Viszont küzdeni tudásból ismét jelesre vizsgáztak a lányok.

Kézilabda:

Hajdúszoboszló ifi  - BMSE ifi 22-16 (14-5)

Gólszerzőink: Szűcs Csaba 4, Bácsó Imre és Nagy Imre 3-3, Dinók Dénes és Papp Andás 2-2, Papp Árpád és Zalkodi Ádám 1-1

Jók: Cseh Imre, Csuha Pál, Papp András és Dinók Dénes

Hajdúszoboszló - BMSE 21-22 (13-11)

Gólszerzőink: Varga Gábor 7, Pardi László 5, Pákozdi Gábor és Bak Tibor 3-3, Kovács Zoltán, Papp András , Szűcs Csaba és Tahóczki Balász 1-1

Jók: Tóth József, Pardi László, Tahóczki Balázs és Varga Gábor

Pákozdi Gábor, a csapat jobbátlövője a mérkőzésen Achilles-in szakadást szenvedett, ezúton is jobbulást kívánunk neki!

Kucskár Imre, a csapat trénere:

Hárman is megsérültek, így meglehetősen nehézzé vált a mérkőzés. Az első félidőben gyengén védekeztünk és támadásban sem jeleskedtünk. A második játékrészre rendeztük a védelmünket és sikerült megfordítanunk az eredményt. Nagyot küzdöttünk és bár nem játszottunk jól, az első két pontot megszereztük.