koboreb

viastein

precizbannerkicsionkentesseg

A lányok este Szoboszlón lépnek pályára.

A felnőtt férfi kézilabdacsapatunk két héttel ezelőtt hatalmas csatában legyőzte a Hajdúnánás gárdáját. A srácok a múlt hétvégén „pihenhettek”, hogy ma még nehezebb akadályt küzdhessenek le, ezúttal ugyanis a második helyen álló Kisvárda gárdáját látják vendégül.

NB II férfi felnőtt Észak-kelet

Berettyó MSE - Kisvárdai KC

Berettyóújfalu, Kabos Endre Sportcsarnok, Lehel utca 1 - 2018.04.28 - szombat 17:00

A juniorjainknak se lesz könnyű dolga, a sérülések miatt lassan teljesen elfogyó csapattal kell hétről-hétre helytállniuk. Minden elismerést megérdemelnek, hogy a nehézségek ellenére is rendszeresen hozzák a pontokat, remélhetőleg, ma is így lesz ez.

NB III férfi ifjúsági Észak-kelet

A hölgyek is játszanak ma, este a Hajdúszoboszlón a gyengébbik helyi csapattól próbálhatják meg elrabolni a két bajnoki pontot.

Vezette: Major Gábor, Szűcs Dániel

BMSE: TÓTH G. - TÓTH T. 4 (1), Pardi 1, Tahóczki 1, Nagy K. 1, VARGA GÁBOR 10, KATONA 5

Csere: Csordás 1, FEKETE 5, MOCSÁRI 3, Papp A. GY. 1, Harmati, Csuha (kapus)

Hajdúnánás KSE: Torma - Nagy L. 3, Bata 6 (2), Kelemen 1, Krisztián, Ötvös 5, Dankó 5

Csere: Bancsók 2, Fórizs 5, Kiss D. 2, Varga Gergő 1, Ruzsinszki, Felföldi (kapus), Kaszás, Csonka

Hétméteresek: 2/1 illetve 3/2

Kiállítások: 10 perc illetve 4 perc

Kucskár Imre (BMSE): Fantasztikus győzelmet arattunk, ez bele fog tartozni majd a legendás győzelmek közé. Már az elején is látszott, hogy igazából csak küszködünk, majd át is vette az irányítást ellenfelünk és rendkívül gyors játékkal magabiztosan őrizte négygólos előnyét a 40. percig. Kevesen is voltunk, nem tudtunk sokat cserélni. Ám ekkor a csapat csodát tett és az utolsó 20 percben megfordította a meccset! Ez a szinte megmagyarázhatatlan fordítás valós csakis a CSAPAT-nak köszönhető, más reális magyarázat nincs! Geri és Ila is fantasztikus volt, de én mégis Fekete Mátét emelném ki, aki előbb az ifiket vezette hatalmas győzelemre, majd a felnőtt csapatot is fantasztikusan irányította. Egyébként nagy-nagy gratula az ifik győzelméhez is!

NB III férfi ifjúsági

BMSE - Hajdúnánás 41-36 (26-14)

Vezette: Major G., Szűcs D.

BMSE: BÍRÓ - SZABÓ N. 8, DÁVID R. 6, HARMATI 5\2, FEKETE 11, BIRINYI 4, KISS D. 5

Csere: Molnár B. (kapus), Szabó R. 2, Tóth M., Tanka D, Tóth Á., Rácz M.

Kiállítás: 12 ill.12 perc

Büntető: 3\3 ill. 3\3

Kiss Béla (BMSE): Amikor úgy gondolom, hogy a csapat már nem képes újabb meglepetést okozni, akkor mindig sikerül, most az előző mêrkőzéseken nyújtott játékot tudták a srácok tovább javítani. Igaz, hogy a "szokásos" sérülés ma sem került el bennünket - ezúttal Antal Levi dőlt ki a sorból - ennek ellenére 110%-os teljesítménnyel az eddig veretlen Nánásiakat sikerült két vállra fektetnünk. Csak így tovább srácok, hajrá BMSE!

2018. április 21. szombat

BMSE - Sárospatak 38-34 (18-14)

Vezette: Szilágyi J.,Aitor Ramos C.

BMSE: Bíró K. - SZABÓ N. 9, Dávid R., 4, HARMATI 10/6, FEKETE 9, Kiss D.1, BIRINYI 4

Csere: Molnár B. (kapus), Szabó R. 1, Tóth Á., Tóth M., Tanka D.

Kiállítás: 6 ill. 2 perc

Büntető: 6/6 ill. 3/3

Kiss Béla (BMSE): Sajnos, a már szinte hagyományos álmos kezdés után megrázta magát a csapat és az első félidő végére sikerült 4 gólos előnyt felépítenünk. A második félidőben az ellenfél mindent megpróbált, de minden taktikai húzásra volt megfelelő válaszunk. Ez a mérkőzés most nem a szép játékról, hanem a hatalmas küzdelemről szólt. Büszke vagyok a fiaimra, csak így tovább! Hajrá BMSE!