"C" menü:

Finomfőzelék tepsis vagdalttal

Túrós palacsinta

A felnőtt férfi csapatunk megszerezte első idegenbeli győzelmét.

Az elmúlt hétvégén Borsodban szerepeltek a férfi kézilabdacsapataink. A sort ezúttal a felnőttek kezdték, Kucskár Imre gárdája ugyan a szünetben még döntetlenre állt, a második félidőben azonban a srácok kiharcolták a csapat első idegenbeli sikerét.

Az „öregek” után a sort a juniorok követték. Kiss Béla legényei bár a mérkőzés elején kicsit ránk ijesztettek, a végére azért mégiscsak megrázták magukat és ismét magabiztos győzelmet arattak.

Eredmények:

Felnőttek

Bőcs KSC – BMSE 24-27 (16-16)

Bőcs 50 néző

Vezette: Kovács Tibor, Major Attila

Bőcs KSC: Puskás - Bodnár 2, Nagy P. 4, Vadászi 6 (2), Pócs, Gulyás 3, Dohány 3

Csere: Pethő 2, Gulácsi 3, Heidrich, Wittmann, Nánási, Madzin, Varga (kapus)

BMSE: CSEH - Mocsári 1, Pardi, TAHÓCZKI 6, Nagy K., VARGA 6, Fekete 3

Csere: KATONA, DANDÉ 4, TÓTH T. 5 (5), Csordás 2, Szatmári, Zákány

Hétméteresek: 4/2 illetve 5/5

Kiállítások: 6 perc illetve 8 perc

Kucskár Imre (BMSE): Remek csapatom van, csodálatos sportemberekkel! Az előjelek nem a legkedvezőbbek voltak, de túlléptek a fiúk rajta és nagyon fontos győzelmet arattunk. Azért az látszik, hogy nagyon kevesen vagyunk és ezért egyre fáradtabbak a kulcsemberek, pihenni is keveset tudnak. Azért az példaértékű, hogy Tóth Tomi csak azért eljön, hogy értékesíteni tudja a heteseket! Örülök, hogy Tahóczki Balázs is így elviseli a terhet és fantasztikusan játszik. Sajnos, a jövő hétre sem jobbak a kilátások pedig az idény legfontosabb mérkőzése következik. Ellenfelünk két komplett sorral tud felállni és rendkívül szívós csapat. De mindent el fogunk követni, hogy nyerni tudjunk.

Juniorok

Bőcs KSC - BMSE 18-27 (11-13)

Vezette: Győr Á., Hadas D.S.

BMSE: Molnár B. - HARMATI 5, FEKETE 8, Antal 3, Birinyi 1, SZATMÁRI 5, Tóth M

Csere: MOLNÁR M. (kapus), KISS D. 3, Dávid R. 2, Szabó R., Rácz M., Tóth Á, Tanka D.

Kiállítás: 2 ill. 6 perc

Büntető: - ill. 1/0

Kiss Béla (BMSE): Szinte már szokásunkká válik, hogy adunk tíz perc előnyt az ellenfélnek, hogy aztán felébredjünk és elkezdjünk koncentráltan játszani. Ma is sikerült egy mínusz ötös szériával nyitnunk és ebből lett a végére plusz kilenc. Remélem ezt a hazárdjátékot a következő mérkőzésekre sikerül elfelejtenünk! Hajrá BMSE!

A srácok a hétvégén a Nádudvart fogadják:

Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet

Berettyó MSE - NASK-PKE

Berettyóújfalu, Kabos Endre Sportcsarnok, Lehel utca 1 - 2018.03.10 - szombat 15:00