Tárkonyos zöldségleves

Éhes ember kedvence hasábburgonyával

Oreos palacsinta

A férfiak Nánáson küzdenek a bajnoki pontokért.

Az elmúlt hétvégén a kézilabdacsapataink idegenben szerepeltek. A hölgyeknek és a férfi juniorjainknak vendégként is sikerült begyűjteniük a két bajnoki pontot, míg a felnőtt férfi csapatunk sajnos ismét vereséget szenvedett.

Ezen a hétvégén - vasárnap 17 órától - a bajnoki tabellán élen álló női gárdánk itthon játszik, Nagy Krisztináék a hatodik helyen álló miskolciakat fogadják.

A juniorok és a felnőtt férfiak idegenben játszanak – utóbbiak immár zsinórban negyedszer - ezúttal Hajdúnánásról próbálják elhozni a bajnoki pontokat.

AZ ELMÚLT FORDULÓ EREDMÉNYEI:

Fiú Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet

1. november 4. szombat

Tiszavasvári SE - Berettyó MSE 28-31 (15-17)

Fiú Serdülő III. osztály Észak-Kelet

1. november 10. péntek

Berettyó MSE - Szalézi DSE Kazincbarcika 32-28 (17-10)

Hajdú-Bihar megyei női

1. november 5. vasárnap

Püspökladányi KE - Berettyó MSE 22-31 (14-16)

NB II férfi felnőtt Észak-kelet

Tiszavasvári SE – BMSE 37-29 (17-15)

Tiszavasvári 400 néző

Vezette: Kovács Tibor, Major Attila

Tiszavasvári SE: Boczák - Balázs 2, Benyusz 12 (1), Nagy Á. 6 (3), Kovács László I. 2, Feindl 5 Kovács László II.

Csere: Kiss 3, Gazdag 3, Deli 2, Nácsa 2, Földi, Szögi, Bódor (kapus)

BMSE: TÓTH G. - TÓTH T. 6 (1), KOVÁCS F. 10, Varga 2, Katona 3 (1), Papp 3, Mocsári 4

Csere: Fekete, Dávid 1, Csordás, Szatmári, Zákány, Tóth J. (kapus)

Hétméteresek: 8/4 illetve 2/2

Kiállítások: 2 perc illetve 12 perc

Kucskár Imre (BMSE): Ezúttal 45-50 percig bírtuk. Jó lenne, ha egyszer ezt kitolnánk hatvan percre, teljes csapattal mennénk el és kapnánk egy korrekt fújást, így talán lenne esélyünk győzni is. Mindenesetre bele kell húznunk a hátralévő négy meccsen. A Hajdúnánás ellen nem mi vagyunk az esélyesek, de mindent megteszünk a jó eredményért. Gratulálok az ificsapatnak, valamint a női felnőttnek a menetelésükhöz!