Fehérboros-mustáros szószban sült csirkecomb, zöldséges bulgurral

"C" menü:

Rakott brokkoli

Vaníliás fahéjas almás palacsinta

Négy idegenbeli meccsen a megszerezhető nyolcból hét pontot elhoztak a „béemesések”.

Az elmúlt hétvégén Püspökladányban és Nádudvaron vendégeskedtek a kézilabdacsapataink.

A sort a serdülő srácok kezdték meg, akik négygólos félidei vezetés után hét góllal verték a házigazda ladányiakat.

Férfi serdülő III. osztály, Észak-keleti csoport

Püspökladányi KE – Berettyó MSE 22-29 (10-14)

A csapat jelenleg négy ponttal hetedik a tabellán.

A serdülők után a juniorok következtek. Kiss Béla együttese ha nehezen is, de behúzta az újabb két pontot és továbbra is őrzi veretlenségét.

Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-keleti csoport

Püspökladányi KK - BMSE 32-35 (20-21)

Vezette: Dáné R., Komáromi T. É.

BMSE: Molnár B. - ULICS 11/5, DÁVID J. 6, FEKETE 11, ANTAL L. 1, Dávid R. 2, Szabó N. 2 Csere: Bíró K. (kapus), Birinyi 2, Szabó R., Tóth Á., Tóth M., Tanka D.

Kiállítás: 6 ill.10 perc

Büntető: 9/7 ill. 6/5

Kiss Béla (BMSE): Ez a győzelem a szív diadala volt, mert elsősorban magunkat kellett legyőzni, és ez sikerült. A játék olyan "vasárnapi" volt - kissé fáradtan mozogtunk, tekintve, hogy a "húzóemberek" a felnőttben is hétről-hétre helyt állnak, valamint a sérülések és betegségek sem kerülik el a csapatot. Megyünk tovább, hiszen szombaton a szintén veretlen Miskolcot fogadjuk itthon 18:30 órai kezdettel. Szép volt fiúk! Hajrá BMSE!

A juniorok a harmadik helyen állnak a bajnokságban - pontveszteség nélkül.

A nők folytatták a sort. A hölgyek szoros mérkőzésen legyőzték a nádudvariakat.

Női megyei bajnokság, Hajdú-Bihar

Nádudvari ASK – Berettyó MSE 26-28 (12-13)

Nagy Krisztina csapata továbbra is az élen áll a csoportban.

A napot a felnőtt férfi csapat zárta. Bár a Kucskár-gárda a félidőben négy góllal vezetett az első harminc perc után, a végén a döntetlenért is nagyon meg kellett küzdenünk.

NB II férfi felnőtt Észak-keleti csoport

Nádudvari ASK-BMSE 29-29  (14-18)

Nádudvar, 120 néző

Vezette: Száva Flórián, Szegedi Zsolt

Nádudvari ASK: Holb - Csébi D. 5, Kovács Zs. 6 (5), Hornyák, Molnár 1, Rásó 3, Balogh Sz.3

Csere: Horváth 5, Bangó Á. 3, Balla (kapus), Szabó 1, Csébi Z. 1, Balogh B. 1, Kemecsei, Bangó T.

BMSE: TÓTH G. - Buczi 4 (2), KOVÁCS F. 4, TAHÓCZKI 5, Nagy, VARGA 3, KATONA 5

Csere: PAPP 8, Fekete, Tóth J. (kapus). Mocsári, Dávid, Zákány, Csuha (kapus)

Hétméteresek: 6/5 illetve 4/2

Kiállítások: 12 perc illetve 8 perc

Kucskár Imre (BMSE): Nagyon fontos pontot szereztünk gyakorlatilag egy cserével játszva. Ameddig bírtuk felvállaltuk a gyors játékot is. A 48. percben, amikor kiegyenlített a Nádudvar nem sok esélyünk volt a pontszerzésre, de küzdeni nagyon tudunk, így egy kettős hátrányt is átvészeltünk. Folyamatosan jönnek az idegenbeli meccsek és egyiken sem vagyunk esélyesek, de mindent el fogunk követni a pontszerzés érdekében. Remélem a következő meccseken azért többen leszünk.

A kéziseink hétvégi programja:

Kisvárdai KC II. - Berettyó MSE

Leány Serdülő III. osztály Észak-Kelet

2017.10.20 - péntek 15:00 Szent László Gimnázium Tornacsarnok Kisvárda Flórián tér 3.

Berettyó MSE - Miskolci VSI SC

Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-Kelet

2017.10.21 - szombat 18:30  Kabos Endre Városi Sportcsarnok, Berettyóújfalu Lehel utca 1

Berettyó MSE - Hajdúszoboszló ANK SE

Hajdú-Bihar megyei női

2017.10.22 - vasárnap 17:00 Kabos Endre Városi Sportcsarnok, Berettyóújfalu Lehel utca 1