artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

2024. május 19. vasárnap

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

A Herpály Sportúszó Egyesület 2001-ben alakult Berettyóújfaluban, ahol jelenleg 40 taggal működik. Edzéseik helyszínéül a Bihar Termálliget 5 pályás, 25 méteres medencéje szolgál. Az ország rengeteg pontjára járnak, kisebb-nagyobb, országos, sőt nemzetközi versenyeken is büszkén és eredményesen képviselik városunkat (Debrecen, Hajdúszoboszló, Hódmezővásárhely, Esztergom, Miskolc, Gyomaendrőd, Tiszaföldvár, Nagyvárad, Szlovákia, Ausztria…). Edzéseik igen jó hangulatban telnek, ennek ellenére nagyon komolyan veszik a munkát, kitartó sportolók.- Cseke Szilvia írása

A 2016/2017-es évük is nehéz volt, de annál sikeresebb. Nem is zárhatták volna méltóbban ezt a felkészülési évet annál, minthogy részt vettek a Delfin Országos Bajnokságon Debrecenben, a Hajós Alfréd Sportuszodában 2017. 06. 29 - 07. 01. között, valamint az Országos Cápa Bajnokságon Miskolcon, a Kemény Dénes Sportuszodában, 2017. 07. 12-15. között.

Mindenki felülmúlta a vártat, nagy meglepetések is születtek. Érmekkel, egyéni csúcsokkal, illetve pontszerző helyekkel gazdagodva tértek haza.

„Delfinjeink”: Budai Bálint, Budai János, Mohácsi Gergő, Nagy Bence, Pap Richárd 4x100 m-es gyorsváltóban ezüstérmesek, 4x100 m-es vegyes váltóban pedig országos bajnokok lettek! Ezúton is szeretettel gratulálunk Nektek, nagyon büszkék vagyunk Rátok!

delfin

„Cápáink”: Gulyás Krisztián, Kóti Tamás, Nagy Ádám. A fiúk, Nagy Bencével, illetve Pap Richárddal kiegészülve a 4x 100 m-es fiú vegyes váltóban a délelőtti selejtezőben hatalmas hajrát úszva bekerültek a délutáni döntőbe. Gratulálunk Fiúk!

cápa

Ők mindannyian Major-Pucsok Albert és Pap Róbert edzők tanítványai.

Az egyesület alakulásakor valaki így fogalmazta meg reményeit: „Távlati terveink közt szerepel egy olyan tehetséges úszónemzedék felnevelése, amely nemcsak szűkebb környezetében, hanem országosan is elismerést szerez városunknak.” – ezt az álmot maximálisan sikerült véghezvinni.

Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani mindenkinek, akik az elmúlt években segítséget nyújtottak egyesületünk működésében. Köszönjük szüleinknek és edzőinknek a rengeteg munkát és támogatást!

Herpály SE

Cseke Szilvia

You have no rights to post comments