artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

2022. június 30. csütörtök

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Májgombóc leves

Sült tarja hagymás tört burgonyával, savanyúság

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

"C" menü:

Rakott brokkoli

Heti desszert (650 Ft):

Vaníliás palacsinta

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

Fotók: Nagy Sándor /berettyohir.hu/

Ismét futócipőt húztak a helyi általános iskolások ugyanis szeptember 20-án került megrendezésre a helyi korosztályos mezei diákolimpiai futóverseny. - Kártikné Prágay Zsuzsanna atlétika szakág felelős beszámolója KÉPGALÉRIA

A Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és a Hunyadi Mátyás Tagiskola által szervezett futóversenyre 135 tanuló gyűlt össze a Berettyó-parton, akiket pedagógusok és szüleik is elkísértek.

A diákok négy korcsoportban nemenként külön-külön versenyezve álltak a célhoz. A verseny jó hangulatban és pörgősen zajlott le, ezáltal is kizökkentve a gyermekeket a tanulás világából és egy kicsit a mozgásnak, futásnak hódoltak a mai délutánon. Az első három helyezést elért tanulók diákolimpiai éremmel a nyakukban térhettek haza.

Diákolimpiai futóverseny 01Diákolimpiai futóverseny 30

A versenyen az alábbi eredmények születtek, ahol az első hat helyezést soroljuk fel:

1. Korcsoport (2009 és utána születtek)

 

Lány

 

Fiú

1.

Jámbor Vivien - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

1.

Szabó Lorenzó - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

2.

Nagy Csenge - József Attila Általános Iskola

2.

Nyújtó László - József Attila Általános Iskola

3.

Harangi Kitti - Hunyadi Mátyás Tagiskola

3.

Daróczi Zoltán - József Attila Általános Iskola

4.

Kállai Lilla - Hunyadi Mátyás Tagiskola

4.

Bakcsi Zalán - Diószegi Kis István Református Általános Iskola

5.

Pásti Panna - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

5.

Török Dávid- Széchenyi Tagiskola

6.

Tóth Liza - József Attila Általános Iskola

6.

Balogh Szilárd - Diószegi Kis István Református Általános Iskola

Csapateredmények

1.

József Attila Általános Iskola

1.

József Attila Általános Iskola

2.

Hunyadi Mátyás Tagiskola

2.

Diószegi Kis István Református Általános Iskola

3.

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

3.

Széchenyi István Tagiskola

4.

Diószegi Kis István Református Általános Iskola

4.

Hunyadi Mátyás Tagiskola

5.

Széchenyi István Tagiskola

5.

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

2. Korcsoport (2007-2008)

 

Lány

 

Fiú

1.

Szűcs Anna - Hunyadi Mátyás Tagiskola

1.

Hudák Botond - Diószegi Kis István Református Általános Iskola

2.

Nagy Dóra - József Attila Általános Iskola

2.

Hajnal Levente- József Attila Általános Iskola

3.

Mikó Regina - Széchenyi István Tagiskola

3.

Bocsa Tibor - Diószegi Kis István Református Általános Iskola

4.

Bartus Panna - Széchenyi István Tagiskola

4.

Nagy Martin - Diószegi Kis István Református Általános Iskola

5.

Szoboszlai Zsófia - Széchenyi István Tagiskola

5.

Balogh Tibor - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

6.

Szabó Antónia - Hunyadi Mátyás Tagiskola

6.

Mohácsi Gergő - József Attila Általános Iskola

Csapateredmények

1.

Széchenyi István Tagiskola

1.

Diószegi Kis István Református Általános Iskola

2.

Hunyadi Mátyás Tagiskola

2.

József Attila Általános Iskola

3.

József Attila Általános Iskola

3.

Hunyadi Mátyás Tagiskola

4.

Diószegi Kis István Református Általános Iskola

4.

Széchenyi István Tagiskola

5.

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

5.

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

3. Korcsoport (2005-2006)

 

Lány

 

Fiú

1.

Gáti Panna - József Attila Általános Iskola

1.

Gut Gábor - József Attila Általános Iskola

2.

Gál Petra - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

2.

Bacsa Levente - Hunyadi Mátyás Tagiskola

3.

Fráter Janka - Széchenyi István Tagiskola

3.

Nagy Ádám - József Attila Általános Iskola

4.

Dobi Gréta - Hunyadi Mátyás Tagiskola

4.

Révész József - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

5.

Kiss Berta Lilla - Széchenyi István Tagiskola

5.

Magyari Csaba - Diószegi Kis István Református Általános Iskola

6.

Mona Dorina - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

6.

Takács Balázs - - Széchenyi István Tagiskola

Csapateredmények

1.

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

1.

József Attila Általános Iskola

2.

Hunyadi Mátyás Tagiskola

2.

Széchenyi István Tagiskola

3.

József Attila Általános Iskola

3.

Hunyadi Mátyás Tagiskola

4.

Diószegi Kis István Református Általános Iskola

4.

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

5.

Széchenyi István Tagiskola

5.

Diószegi Kis István Református Általános Iskola

4. Korcsoport (2003-2004)

 

Lány

 

Fiú

1.

Dobi Lili - József Attila Általános Iskola

1.

Finta Balázs - Hunyadi Mátyás Tagiskola

2.

Szűcs Napsugár - József Attila Általános Iskola

2.

Bartos Márton - Széchenyi István Tagiskola

3.

Nagy Vivien - Diószegi Kis István Református Általános Iskola

3.

Takács Attila - Széchenyi István Tagiskola

4.

Antal Orsolya - József Attila Általános Iskola

4.

Szabó Barnabás - Hunyadi Mátyás Tagiskola

5.

Váradi Zita - József Attila Általános Iskola

5.

Szendrei Szabolcs - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

6.

Kogyilla Éva - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

6.

Horváth Krisztofer - Széchenyi István Tagiskola

Csapateredmények

1.

József Attila Általános Iskola

1.

Széchenyi István Tagiskola

2.

Széchenyi István Tagiskola

2.

Hunyadi Mátyás Tagiskola

3.

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

3.

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

4.

Hunyadi Mátyás Tagiskola

4.

Diószegi Kis István Református Általános Iskola

5.

Diószegi Kis István Református Általános Iskola

5.

József Attila Általános Iskola

Mindenkinek köszönjük a részvételt. Sok sikert kívánunk a következő diákolimpiai rendezvényre.

You have no rights to post comments