artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

2022. december 1. csütörtök

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Májgombóc leves

Sült tarjaszelet hagymás tört burgonyával, párolt káposztával

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

"C" menü:

Meggymártás pirított grízzel, főtt hússal

Heti desszert (650 Ft):

Gundel palacsinta

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

2016. december 12-én hétfő délután a Széchenyi István Tagintézmény, a Szirt Sportegyesület közreműködésével, tizedik alkalommal rendezte meg a Széchenyi Kupa városi falmászó versenyt.

A nem hivatalos diákolimpiai döntőn négy korcsoportban negyvenöt fiú és lány induló próbált megfelelni az útépítők és a gravitáció által támasztott kihívásoknak. A jó hangulatú vetélkedésben ellenfelek és csapattársak egymást is biztatva küzdöttek meg a nyolc mászóút nehézségeivel, s mivel az utak kezdők és haladók számára egyaránt izgalmas megoldási lehetőségeket rejtegettek, a jókedv és kemény munka a három órás versenyt egészen az eredményhirdetésig kísérte. Köszönet minden segítő, szervező munkatársnak, akik lehetővé tették a rendezvény sikeres lebonyolítását.

széchenyi kupa (2)széchenyi kupa (3)

Eredmények:

I. korcs. lány

1. Karácsony Zorka Széchenyi István Tagintézmény
2. Patai Fruzsina József Attila Általános Iskola
3. Kövesi Kata Széchenyi István Tagintézmény
4. Sacchetto Melissa Delfina Széchenyi István Tagintézmény                  
5. Buti Blanka Széchenyi István Tagintézmény
6. Magyar Kata Széchenyi István Tagintézmény

fiú

1. Simon Márk Széchenyi István Tagintézmény
2. Tóth Barnabás Széchenyi István Tagintézmény
3. Ajtai Noel Széchenyi István Tagintézmény
4. Török Dávid Széchenyi István Tagintézmény

széchenyi kupa (4)széchenyi kupa (5)

II. korcs. lány

1. Fráter Janka Széchenyi István Tagintézmény
2. Mikó Regina Széchenyi István Tagintézmény
3. Nagy Sára Széchenyi István Tagintézmény
4. Szoboszlai Zsófia Széchenyi István Tagintézmény
5. Kiss Berta Lilla Széchenyi István Tagintézmény
6. Faragó Boglárka Széchenyi István Tagintézmény
 
fiú

1. Simon Máté Széchenyi István Tagintézmény
2. Briczky Gábor József Attila Általános Iskola            
3. Molnár Ádám Széchenyi István Tagintézmény
4. Szatmári Mihály Széchenyi István Tagintézmény
                              
III. korcs. lány

1. Lencsés Kata József Attila Általános Iskola
2. Árgyelán Fruzsina Széchenyi István Tagintézmény
3. Nemes Tímea Széchenyi István Tagintézmény              
4. Magyar Manna Széchenyi István Tagintézmény
5. Konccz Liliána Széchenyi István Tagintézmény

széchenyi kupa (6)széchenyi kupa (7)

fiú

1. Molnár Tamás Széchenyi István Tagintézmény
2. Takács Attila Széchenyi István Tagintézmény
3. Mikó Balázs Széchenyi István Tagintézmény
4. Buti Bence Széchenyi István Tagintézmény
5. Mezei Roland Széchenyi István Tagintézmény

 IV. korcs. lány

1. Erdei Vanda Széchenyi István Tagintézmény
2. Gyulai Nóra József Attila Általános Iskola
3. Major Pucsok Janka Panna Széchenyi István Tagintintézmény
4. Dürgő Szilvia Széchenyi István Tagintézmény
5. Banya Viktória Széchenyi István Tagintézmény
6. Kalmár Tímea Széchenyi István Tagintézmény

fiú

1. Fráter Iván Széchenyi István Tagintézmény
2. Nagy Csaba Széchenyi István Tagintézmény
3. Balogh Benedek Széchenyi István Tagintézmény

A legjobbak részt vehetnek a Budapesti a Klébi Falmászó Centrumban 2017. 03. 22-én megrendezésre kerülő Diák Olimpia Országos Döntőn.

You have no rights to post comments