06 (20) 421-9411

Sárgaborsóleves pirított hagymával

Mediterrán csirkemell párolt rizzsel, wok zöldséggel

Vaníliás fahéjas almás palacsinta

A múlt heti bravúros győzelem után vasárnap újabb pontokra vadásznak a Bihari Pumák.

Az elmúlt hét szombaton a Kisvárda sem tudta megállítani a Kucskár Imre irányította férfi kézilabdásainkat. A srácok újabb győzelmükkel megerősítették a helyüket a tabella második helyén és tartják a lépést a listavezető debreceni egyetemistákkal, akik pillanatnyilag csak jobb gólkülönbséggel előzik meg a Buczi Roliékat.

A hölgyeink is vasárnap játszanak, Nagy Krisztiék ezúttal Derecskére utaznak, ahol a bajnokaspiráns DELKE-vel fognak összecsapni.

A hétvégi fordulók:

Juhász `99 Füzesabonyi SC - Berettyó MSE

NB II férfi felnőtt Észak-kelet

Teleki Blanka Ált.Isk. Füzesabony Szabadság utca 33 - 2016.10.30 - vasárnap 17:00

BMSE: TÓTH J. - BUCZI 9 (3), PAP T. 5, VARGA, NAGY I. 2, PAPP A. 6, Vezendi

Csere: SZÖRNYI, Fekete 1 (1), Tahóczki, Kovács F. 1, Nagy K., TÓTH G. (kapus), Pardi, Lakatos, Rácz

Kisvárdai KC SE: Lipécz - Nagy G. 1, Csendes 2, Mándi 8 (6). Petykó 1, Pál, Albecz 2

Csere: Kovács L. 1, Nagy D., Csontos 3, Tuska 2, Molnár 1, Pisák 1, Simák, Paróczai, Simon (kapus)

Hétméteresek: 6/4 illetve 7/6

Kiállítások: 8 perc illetve 8 perc

Kucskár Imre (BMSE): Fantasztikus mérkőzésen, ragyogó győzelmet arattunk! Ezt a mérkőzést is betehetjük az elmúlt évek "Nagy győzelmek" mappájába. A 13. percben vettük át a vezetést és meg is őriztük a lefújásig, ami a csapat hihetetlen erejét bizonyítja. Igaz, hogy ellenfelünk egyénileg jobb játékosokból áll, de mi ezúttal is csapatként múltuk felül őket, bár Buczi Roli révén nálunk volt egy extra teljesítmény. Az első félidőben nagyon jól játszottunk, a másodikban a fáradság előjöttével megakadtak a támadások, azonban a védekezésünk az egész meccsen kiváló volt és ezzel sikerült kompenzálnunk. Az utolsó öt percben történő visszafutások, visszarendeződések mutatták a csapat igazi erejét, amikor már csak a szív hajtja a játékost, mégis sikerül ezzel a fizikai fáradságon felülkerekedni. Teljes mértékben meghajlok a csapat nagysága előtt! A következő három mérkőzésen sem mi vagyunk az esélyesek, de mindent megteszünk az újabb bravúrokért. Végezetül örülök, hogy ilyen sokan érezték jól magukat szombat délután,és köszönjük a biztatást!

BMSE: CSEH – Harmati 3, Dávid J. 3, Fekete 5, Pércsi 1, Szatmári 4, Incze 1

Csere: Csuha (kapus), PAPP A. 2, Ulics 1, VEZENDI 5, Birinyi, Dávid R., Szabó R., Csarkó, Tóth M.

Kiállítás: 6 ill. 8 perc

Büntető: 6/3 ill. 3/3

Kiss Béla (BMSE): Sajnos akkor is "művészek" akarunk lenni,amikor jó mesteremberekre lenne szükség...