Heti desszert (800 Ft):

Gundel palacsinta

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

Tovább tart a felnőttek vesszőfutása.

Az elmúlt hétvégén a férfi kéziseink Hajdúböszörményben léptek pályára. A fiataljaink ismét megmutatták, hogy nem akármilyen fából faragták őket, egy végig éles mérkőzésen egygólos győzelmet szereztek.

Sajnos a felnőtteknél továbbra sem megy a szekér…

Eredmények:

Juniorok:

Hajdúböszörményi TE-BMSE 21-22 (13-13)

BMSE: CSEH - RÁCZ, DÁVID J. 3, FEKETE 3, TAKÁCS, SZATMÁRI 4, MÁLYI 2

Csere: CSUHA (kapus), SZABÓ 2, BIRINYI 6, PAPP A. 1, ULICS 1, INCZE, PÉRCSI, SZABÓ B., DÁVID R.

Kiállítás: 6 ill.12 perc

Büntető: 4/3 ill. 1/1

Kiss Béla (BMSE): Végig szoros embert próbáló küzdelem folyt a pályán a két pontért. A fiúk szenzációsan hajtottak az utolsó pillanatig. Remélem, az utolsó hazai mérkőzésünkön sok szurkoló tisztel meg bennünket jelenlétével! Hajrá BMSE!

Felnőttek:

Hajdúböszörményi TE-BMSE 28-26 (15-11)

Hajdúböszörmény 130 néző

Vezette: Tóth Gábor, Tóth István

Hajdúböszörményi TE: Zolnai - Sugár 3, Hajdú 2, Kathi 5, Varga G. 1, Feind 7, Bődi 5

Csere: Zupkó 2, Szabó Zs. 2, Sántha 1, Sóvágó, Bakos, Egri (kapus), Varga A. (kapus)

BMSE: TÓTH - Buczi 4, Pardi 4, TAHÓCZKI 4, NAGY I. 2, Papp 2, Pekárovics 2

Csere: ZALKODI, Bak, Szörnyi, VARGA 6, Csuha (kapus), Cseh (kapus), FEKETE 2 (1), Rácz, Kóti

Hétméteresek: - illetve: 4/1

Kiállítások: 10 perc illetve 8 perc

Kucskár Imre (BMSE): A szokásos koreográfia mellett veszítettük el a mérkőzést, de ezen az estén legalább egy pontot érdemeltünk volna, ám ilyenkor már a szerencse sem áll mellénk. Az első félidő 23. percében 12-5 volt az állás a hazai csapat javára, ekkor nagyon sokat hibáztunk támadásban, azonban a félidő végére sikerült egy kicsit feljebb zárkóznunk. A második félidőt is nagyon rosszul kezdtük, így már 8 góllal is vezetett a Böszörmény, de ekkor feltámadt a csapat és 10 perc alatt sikerült egy gólra felzárkóznunk. Ekkor sajnos nagyon szerencsétlen gólokat kaptunk és ismét hibázgattunk támadásban, így sajnos nem sikerült pontot szerezni. A következő ellenfelünk a Fehérgyarmat lesz, mely egy nagyon jól összerakott mély rotációval rendelkező csapat, ráadásul jó formában is vannak, de mi most a becsületünkért játszunk és mindent el fogunk követni a jó eredmény eléréséért!

Szombaton délután a férfi kéziseink az utolsó hazai mérkőzésüket játsszák a bajnokságban, megszokott időben, azaz 15 és 17 órakor kezdődő találkozókon a Fehérgyarmat lesz az ellenfelünk. A juniorok összecsapásán különösen nagy a tét számunkra, amennyiben Kiss Béla legényei legyőznék a negyedik helyen álló vendégeket, akkor az utolsó forduló eredményétől függetlenül már biztosan a dobogón végeznénk.