2024. május 4. szombat

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

A férfi felnőtt csapatunk súlyos vereséget szenvedett Tiszavasváriban.

A férfi kézilabdásaink vasárnap Tiszavasváriban jártak. A felnőttek sajnos méretes zakót kaptak a listavezető hazai csapattól, a juniorjaink azonban némi játékvezető ellenszélben is begyűjtötték a két pontot. Kiss Béla srácai ezzel újabb apró lépést tettek az érem felé…

Juniorok:

Tiszavasvári-BMSE 29-31 (13-13)

Vezette: Gadnai, Ungvári

BMSE: Cseh - Szabó N. 1, Dávid J. 8, FEKETE 11, TAKÁCS, SZATMÁRI 9, Mályi

Csere: Csuha (kapus), Birinyi 1, PÉRCSI 1, Rácz, Incze, Szabó B., Szabó L.., Harmati, Ulics,

Kiállítás: 8 ill. 12 perc

Büntető: 3/2 ill. 3/3

Kiss Béla (BMSE): Egy szervezett, jól felkészített csapat otthonából sikerült elhoznunk a két pontot. A vasárnapi mérkőzés kicsit tompává tette a fiúkat, de döntő pillanatokban helyén volt a szívünk és az eszünk. Hajrá BMSE!

Felnőttek:

Tiszavasvári SE QUICK 2000-BMSE 37-25 (18-12)

Tiszavasvári 350 néző

Vezette: Csörgő László, Vitális Gábor

Tiszavasvári SE QUICK 2000: Boczák - Fülöp 6 (1), Benyusz 6, Türk 8, Kiss 10 (4), Nácsa 1, Mezei 6.

Csere: Kovács. L., Kozma, Jávor, Lázár, Gál, Erdélyi. Gazdag, Bódor (kapus), Tóth M. (kapus)

BMSE: Tóth J.,- Buczi 2, Kovács F. 5, Tahóczki 2, Nagy I., Pardi  7 (1), Békési

Csere: Varga 4, Szörnyi, Fekete 2, Csuha (kapus), Rácz 1, Zalkodi 1, Cseh, (kapus), Zákány 1, Balibán,

Hétméteresek: 5/5 illetve 3/1

Kiállítások: 12 perc illetve 8 perc

Kucskár Imre (BMSE): Csúnya vereséget szenvedtünk, amire a sok hiányzónk sem magyarázat. Csupán 15-18 percig voltunk  meccsben, utána fokozatosan húzott el ellenfelünk és megérdemelten nyertek ilyen különbséggel is. Nekem nem a különbség fáj a legjobban, hanem a csapat második félidei nagyon fegyelmezetlen játéka. Ugyan nem történt tragédia, mivel ez csak játék, de ha szeretnénk jó eredményt elérni, akkor sokkal több kell mindenkitől - ebbe természetesen én is beletartozok. Gratulálok Fekete Máté első két NB II-es góljához, biztos vagyok benne, hogy még nagyon sok fogja követni. Gratulálok a junior csapat győzelméhez, nagyon jó úton járnak! Valamint szeretném elismerésem kifejezni a női csapat Hajdú Kupa sikere előtt is. Jövő héten a kiemelkedően védekező és talán a legjobb formában lévő csapat otthonába látogatunk, meglátjuk mi lesz!