2024. május 4. szombat

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

A győzelemért 14 csapat küzdött, a berettyóújfalui rendőrök lettek a bajnokok.

Hajdúhadházon és Nyíradonyban 2016. február 26-án labdarúgó kupát rendeztek a Hajdú-Bihar megyei rendőrök. Az egész napos küzdelemsorozaton részt vett a megyében található nyolc rendőrkapitányság, három határrendészeti kirendeltség, Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság, valamint a Hajdúhadházi Városi Önkormányzat csapata.

A döntőt a nyíradonyi sportcsarnokban a Debreceni Rendőrkapitányság és a Berettyóújfalui Rendőrkapitányság csapata játszotta.

Szoros küzdelemben, az eredményes hétméteres rúgásoknak köszönhetően a berettyóújfalui rendőrök lettek a bajnokok, akik első alkalommal hódították el a kupát.

Második helyen a Debreceni Rendőrkapitányság csapata végzett, míg a dobogó harmadik fokára a Létavértesi Határrendészeti Kirendeltség csapata állhatott.

A bajnokcsapatnak járó kupát és oklevelet a Hajdúhadházi Rendőrkapitányság vezetője Asztalos János r. alezredes adta át.

A torna legjobb játékosa Haraszti Zsolt r. főtörzsőrmester lett, a Berettyóújfalui Rendőrkapitányság bűnügyi technikusa, míg a legjobb kapusa Oláh Tibor r. főtörzsőrmester, a Debreceni Rendőrkapitányság járőrvezetője.