2024. május 18. szombat

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

A férfiak Kazincbarcikán értek el bravúros győzelmet.

A legutóbbi fordulóba nyújtott gyászos szereplés után a hétvégén szerencsére lényeges sikeresebben szerepeltek kézilabdásaink. A Putnokon vendégeskedő férfiak közül a juniorok a második félidőben nyújtott pazar teljesítményükkel döntetlent, míg a felnőttek győzelmet szereztek a Kazincbarcika ellen.

A hölgyek ezúttal is vasárnap léptek pályára, a Kabos Endre Sportcsarnokban a gyengébbik szoboszlói csapatot fogadták és végig vezetve, magabiztosan szerezték meg az újabb két bajnoki pontot.

Eredmények:

Férfiak

Juniorok:

Kazincbarcika-BMSE 27-27 (17-10)

Vezette: Győr Á.,Hadas D.

BMSE:Csuha - SZABÓ N. 9/2, Dávid J. 6, Fekete 3/2, Takács 1, Mályi, Incze

Csere: CSEH (kapus), PÉRCSI 1, SZABÓ L. 3, BIRINYI 4, Harmati, Rácz, Dávid R., Szabó B. Kiállítás: 2 ill. 10 perc

Büntető: 3/2 ill. 5/4

Kiss Béla (BMSE): Az első félidőben az "álmodozások korát" éltük, amire majdnem rá is fizettünk. Aztán a második félidőben belebújtunk abba a mezbe, amit az első félidőben csak kiküldtünk a pályára és majdnem megtörtént a csoda... A két félidő alapján igazságos eredmény született, bár érzésem szerint mi egy picit közelebb álltunk a győzelemhez.

Felnőttek:

Kazincbarcikai KSE-BMSE 23-25 (12:10)

Putnok 50 néző

Vezette: Kovács Tibor, Major István

Kazincbarcikai KSE: Temery - Steinbinder 1, Harkó 8, Mészáros 5 (1), Szilágyi Á, Hangos 6, Novák 2

Csere: Nagy Zs. 1, Szilágyi Sz., Pillár, Kovács D., Kovács R., Lezák (kapus), Balogh Á., Balogh B., Tóth Á. (kapus)

BMSE: TÓTH J. - BUCZI 7 (3), Kovács F. 2, PARDI 3, Dandé 1, PAPP 9, Pekárovics 3

Csere: VARGA, SZÖRNYI, Zalkodi, CSUHA (kapus), Nagy I., Békési, Cseh (kapus), Rácz, Takács

Hétméteresek: 4/1 illetve 5/4

Kiállítások: 6 perc+1 kizárás illetve 10 perc+2 kizárás

Kucskár Imre (BMSE): Az első félidőben az elmúlt hetekben megszokott sok hibával teletűzdelt játékunkat játszottuk, de szerencsére Toti kb. 18-20 védéssel meccsben tartott bennünket. A második félidőben beállt Csuha Pali szintén remekül védett, azonban ekkor már mind támadásban mind védekezésben is jó teljesítményt nyújtottunk. Sikerült a háromgólos hátrányból háromgólos előnyt kiharcolnunk. Kovács Feri kizárása nehéz helyzetbe hozott bennünket, ám elsősorban Papp Bandi ellenállhatatlan játékával mégis megszereztük a két bajnoki pontot. Gratulálok a junior csapat fantasztikus második félidei talpra állásához, megérdemelték volna a győzelmet.

Az egész csapat nevében szeretnék gratulálni Zalkodi Anettnek és Balibán Petinek, Balibán Sára születéséhez! Jó egészséget kívánunk az anyukának és leányának, Petinek pedig kitartást! Hihetetlen, hogy egy kétnapos kislány milyen hatást és teljesítményt váltott ki a csapatból!

A legfiatalabb BMSE szurkoló, Balibán Sára érkezéséhez természetesen mi is gratulálunk és az egész családnak ezúton is jó egészséget kívánunk!