Bakonyi csirkemell főtt tésztával

"C" menü:

Darált húsos rakott brokkoli

Oreo krémes palacsinta

Míg a srácok ma a Kisvárdát fogadják, addig a lányok Püspökladányban a nádudvariak vendégei lesznek.

Mindhárom pályára lépő kézilabdacsapatunknak valószínűleg igen nehéz percei lesznek ma.

A fiúk itthon játszanak, a Kisvárda junior és felnőtt gárdája lesz az ellenfél. Ne tévesszen meg senkit, hogy a vendégek jelenleg három vereséggel és egy győzelemmel csupán az utolsó előtti helyen állnak a tabellán, eddig minden mérkőzésük szoros eredményt hozott, várhatóan így lesz ez most is.

2015. október 17. szombat, 17:00, Kabos Endre Városi Sportcsarnok Berettyóújfalu Lehel utca 1

2

Az első helyen álló juniorjaink is kemény meccsre számíthatnak, az egy meccsel kevesebbet játszó, a táblázat ötödik pozícióját elfoglaló szabolcsiak biztosan mindent meg fognak tenni, hogy elvigyék Berettyóújfaluból a két pontot.

(A DEAC-tól egy büntetőpont levonva)

A fiúk meccse is nagyon fontos pontokról fog dönteni, de talán a hölgyeink számára van a legnagyobb tétje a mai meccsnek. A lányok harmadik helyen álló Nádudvarral csapnak össze és ahhoz, hogy az érmes reményeink továbbra is megmaradjanak, nagyon jó lenne győzni…

2015. október 17. szombat, 16:00, Gellér Sándor Sportcentrum, Püspökladány Petőfi út 71-75

Vezette: Alapi Ariel, Kovács Tamás

Bőcs KSC: Tárkányi - Sárosi 5, Tallár 7, Bodnár G. 3 (2), Kovács D. 3, Rigó 5 (1), Hajdú 4

Csere: Gulyás, Hevele, Juhász, Puskás, Pócs, Nánási, Pethő, Vadászi, Bodnár M.(kapus)

BMSE: TÓTH - BUCZI 10 (4), Kovács F. 1, PARDI 7 (2), Nagy I. Papp 1, Pekárovics 1

Csere: VARGA 3, Szörnyi, Zalkodi 1, Csuha (kapus), Tahóczki, Balibán, Rácz, Cseh (kapus)

Hétméteresek: 4/3 illetve 7/6

Kiállítások: 12 perc illetve 6 perc

Kucskár Imre (BMSE): Nagyon fájdalmas vereséget szenvedtünk. Gyakorlatilag önmagunkat vertük meg,a végig szenvedős mérkőzésen. A védekezés még úgy ahogy rendben volt, de a támadójátékban rengeteg hibát, és ami a nagyobbik baj technikai hibát követtünk el. Az utolsó percekben még indítottunk egy kétségbeesett hajrát, de ekkor is labdákat adtunk el, így nem sikerült pontot szereznünk. Nagyon sokat kell javulnunk, hogy le tudjuk győzni a jó formában lévő Kisvárdát!

Férfi junior:

Bőcs-BMSE 25-30 (11-15)

Vezette:Duder,Dohány

BMSE: CSEH - SZABÓ N. 7/2, DÁVID J. 9, FEKETE 4/3, BIRINYI 5, Takács 2, Szabó L. 1

Csere: CSUHA (kapus), Mályi 1, Incze, Rácz 1, Harmati, Szabó B., Dávid R., Csarkó, Tóth M.

Kiállítás: 6 ill. 4 perc

Büntető:1/1 ill. 5/4

Kiss Béla (BMSE): Az előző évhez képest egy erősebb bőcsi gárda várt ránk. Ennek ellenére végig vezetve magabiztos győzelmet arattunk úgy, hogy a végén a legfiatalabbak is lehetőséghez jutottak. Két játékosunk - Szatmári Tomi és Pércsi Gergő - sérüléssel illetve betegséggel küzd, nekik jobbulást kívánunk és reméljük, mihamarabb a pályán lehetnek.