2024. május 4. szombat

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

Cikkünk a mérkőzés ideje alatt folyamatosan frissül!

Ismét izgalmas mérkőzéshez érkeztünk a futsal Nb1 felsőházi rájátszásában.  Az elődöntő második mérkőzését játssza ma este az MVFC a Gödöllői Bikák ellen. Aki és követi az eseményeket, az bizonyára tudja, az első meccsen hazai pályán az MVFC fölényes győzelmet  (4-0) aratott a vendégek fölött.

Izgalmasnak ígérkezik a folytatás, tartsanak velünk! 18.15-től szöveges tudósítással itt weboldalunkon, fotóval és videóval jelntkezünk.

- Küldöttségünk 11 tagú, 10 szurkoló mellett egy médiamunkás is elkísérte a csapatot.

- A nézőszám körülbelül 100, fergeteges hangulat biztosan nem lesz.

- Megy a meccs! A kezdőcsapat: Pallai - Trencsényi, Lovas, Rábl, Szécsi.

- Jöttek még nézők, a végére talán leszünk 150-en is - a hazaiak csendben figyelik a történéseket, a mieink szurkolnak. 3.perc, 0-0.

- A második sorunk: Leo, Nagy Tamás, Nagy István, Michelzinho. Nevezve van továbbá Gál István és Victor is.

- Vezetnek a hazaiak, az első lehetőségüket gólra tudták váltani. 4.perc, 1-0.

- 5 perc után sajnos már 4 faultunk van...

- 8.perc, többet van nálunk a labda, de helyzetbe nehezen kerülünk. Gödöllő-MVFC 1-0.

- Újabb hazai ellentámadás, újabb gól - 2-0 oda.

- Eltelt az első félidő fele, nagyon pontatlanok vagyunk. 2-0.

- A sportcsarnok elég réginek tűnik, a lelátón nincsenek székek, csak kopottas padok, s a kispad is érdekes, műanyag fehér székeken ülnek a játékosok.

- Turzó József időt kért, jó lenne kitalálni valamit, mert ez így nem jó.

- Büntetőt kaptunk! Nagy István lövi - kimaradt...A labda a felső kapufáról pattant vissza a mezőnybe.

- Góóóóól! Szép támadás után megvan az első gólunk, Trencsényi a szerzője. 15.perc, 2-1 oda.

- Nagyon beszorult a Gödöllő, a térfelükről alig tudnak kijönni.

- Folyamatosan támadunk, a hazai kontrák azonban veszélyesek. 18.perc.

- Egyenlő! Rábl a gólszerző, 2-2.

- Hazai kapufa, ha jól láttuk, Pallai óriási bravúrja is kellett hozzá - most mi is eltaláltuk a lécet Michelzinho révén...

- Vége az első félidőnek, Gödöllő-MVFC 2-2. Rosszul kezdtünk, de sikerült kétgólos hátrányból egyenlíteni.

- A szünetben idejött hozzánk a hazai nézők közül valaki: 'Nagy szurkolója vagyok a Gödöllőnek, de egy Berettyó-Győr döntőt jobban megnéznénk' - mondta. Egyrészt legyen igaza, jussunk be a döntőbe, másrészt szegény Gödöllő, ha ilyen a szurkolójuk, milyen lehet a nem szurkolójuk?

- Elkezdődött a második 20 perc. Óriási hazai helyzet, Pallai lábbal védett hatalmasat.

- 24.perc, nem született még gól a második félidőben, azaz 2-2 az eredmény még mindig.

- Fordítottunk! Pallai hatalmas, mintegy 30 méteres kidobással hozta játékba Szécsit, aki mellel átvette, majd ballal a hosszú sarokba lőtt. 2-3!

- Megint Borisz, újabb ziccert védett. 27.perc, Gödöllő-MVFC 2-3.

- Többet kezdeményeznek a hazaiak, próbálnak irányítani - szerencsére nem nagyon sikerül nekik.

- Érdekesség, Michelzinho eddig a védekezésben jeleskedik, többször is remekül szerelt.

- Kettővel vezetünk! Nagy Tamás szemfüles volt, labdát szerzett, egyedül törhetett kapura, s végül higgadtan gurított a hálóba. Gödöllő-MVFC 2-4, 31.perc.

- Lehozta a Gödöllő a kapusát.

- Pallai újabb gólpassza - hosszan ívelt előre, Leo átvette, aztán gólt lőtt. 2-5!

- 8 perc van hátra.

- 2-6! Leo a gólszerző, ez saját térfeles találat volt.

- Amennyiben nem találják fel mondjuk a hárompontos gólt hirtelen, akkor ezt megnyertük!:)

- Játszik a csapat - kiabálják a szurkolóink.

-  Eggyel több góllal vezetünk, mint ahány perc van hátra - 180 másodperc a lefújásig.

- Mi is vészkapussal játszunk - s így van meg a hetedik, Lovas gólpasszából Nagy István. 2-7!

- Vége, 2-7! Köszönjük a figyelmet! A három győzelemig tartó párharc állása 2-0 az MVFC javára.

- A szurkoló, akivel a félidőben beszélgettünk, idejött hozzánk a lefújás után, s egyenként gratulált mindenkinek. Nagyon sportszerű jelenet volt!