06 (20) 421-9411

Vegyes zöldségkrémleves

Mozzarellával-kolbásszal grillezett karajszeletek jázmin rizzsel, kukorica salátával

Túrós palacsinta

A tét immár az elődöntő, az első mérkőzést hazai környezetben (19 óra 30 perc, Pálfi István Rendezvénycsarnok) vívhatjuk.

4 csapat maradt állva a futsal Nb1 felsőházi rájátszásában, az egyik oldalon Győr-Aramis párharcot rendeznek, míg az MVFC a Gödöllői Bikák legyőzésével kerülhet be a fináléba. Az MVFC és a Gödöllő mérlege az alapszakaszban hajszálra ugyanolyan volt (43 megszerzett pont, 14 győzelem, 1 döntetlen, 7 vereség - végül a gólkülünbség döntött a második helyen végző Mezei javára), s nemcsak a sportélmény, hanem a miatt is érdemes ma a helyszínen szurkolni a fiúknak.

Tartsanak velünk, 19 óra 20 perckor kezdődik a közvetítésünk!

Szűk 10 perc és kezdődik a meccs! A hangulatra biztosan nem lesz panasz, már most sokan vagyunk - Mezei Józsefnek köszönhetően az iskolások ingyen jöhettek be, örömteli, hogy sokan éltek is a lehetőséggel.

- Turzó edző és Moga kapusedző eltiltás miatt a lelátón foglal helyet. Elkezdték! Pallai véd, előtte a Trencsényi, Lovas, Victor, Rábl négyes játszik. 3 perc telt el, gól még nincs, nagyon kiegyenlített a játék.

- 7.perc, volt 2-2 lehetőség, de a kapusok remekül védenek. 0-0.

- A Gödöllő visszahúzódik, egyértelműen kontrákra játszanak.

- Fölényben vagyunk, kétszer is hatalmasat védett lábbal a vendégek kapusa. 10.perc, 0-0.

- Most a második sor próbálkozik: Leo, Nagy Tamás, Nagy István, Szécsi. Megvan az előny, Leo a gólszerző! 12.perc, 1-0.

- A párharc az egyik csapat harmadik győzelméig tart.

- 15.perc, ezekben a pillanatokban a Gödöllő a veszélyesebb, de az eredmény továbbra is 1-0.

- Michelzinho még mindig eltiltását tölti, a brazil gólgyáros ismét nagyon hiányzik. A következő meccsen már játszhat.

- Gál István is pályán, a benevezett mezőnyjátékosok közül csak Kolompár Zsolt nem kapott eddig lehetőséget. 2 perc van az első félidőből, MVFC-Gödöllő 1-0.

- Vége az első 20 percnek, az eredmény 1-0 az MVFC javára.

- Hatalmas hangorkán nincs, teltház viszont van. Kezdődik a második félidő!

- Jobban kezdtük a második félidőt, mint az elsőt, a Gödöllő továbbra is kivár. 23.perc, 1-0.

- A közönség is aktivizálja magát, szól a dob, csattannak a tenyerek.

- Majdnem 2-0...Leo előbb átemelte az egyik védőt, majd a kapust is, de a labda a kapufa tetejéről kifelé pattant.

- A védekezésünk remek, nincs Gödöllő-gól továbbra sem. 27.perc, 1-0.

- Újabb sistergős kapufa, Nagy Tamás jobbal találta telibe a jobb oldali kapufát. 33.perc, 1-0.

- Gyönyörű támadás, remek gól - Rábl vezette 20 méteren keresztül a labdát, a keresztbe lőtt átadást Szécsi lőtte becsúszva a kapuba. 2-0!

Pontosan 7 perc van még.

- Újra Szécsi és Rábl! Ezúttal előbbi volt a feladó, utóbbi a befejező, ez is nagyon szép támadás volt. MVFC-Gödöllő 3-0.

- Vészkapussal a vendégek.

- Veszélyeztet a Gödöllő, de csak kapufáig jutottak.

- Mi is lehoztuk a kapust. Óriási helyzet, Gál Pisti a kapufát találta el.

- Kiállítottak egy Gödöllő-játékost, aki a piros után ráadásul a bíró édesanyja és a prostitúció között keresett összefüggést... 3 perc van hátra.

- Trencsényi! A saját térfeléről emelt a kapuba. 4-0, vége a meccsnek.

MVFC-Gödöllő 4-0, megvan tehát az előny a 3 győzelemig tartó párharcban. Köszönjük a figyelmet!