06 (20) 421-9411

Vegyes zöldségkrémleves

Mozzarellával-kolbásszal grillezett karajszeletek jázmin rizzsel, kukorica salátával

Túrós palacsinta

Kupadöntőt játszanak ma Veszprémben a férfi futsalosaink, a Győr elleni finálét - a kezdés 19 óra - ezúttal is közvetítjük szöveges formában. Tartsanak velünk, mindenkit szeretettel várunk - a cikkünk folyamatosan frissül !

Néhány perc múlva kezdődik a MVFC-Győr kupadöntő!

A serleg sorsa egy meccsen dől el, vagyis aki ma győz, az kupagyőztes. Hajrá, MVFC!

A tegnapi elődöntőkben , míg a Győr 7-4 arányban győzött a Szeged ellen.

A Győr zöld-fekete szerelésben, az MVFC pirosban lép pályára. Most zajlik a csapatok bemutatása.

Az MVFC kezdőcsapata: Pallai - Leo, Szécsi, Gál, Michelzinho.

Megy a meccs!

2 és fél perc telt el eddig, nagy helyzet még nem volt.

A Győr első, a Mezei második a bajnokságban, a felek kétszer találkoztak eddig a szezonban - otthon 7-3-ra győztünk, Győrben 3-2-re nyertek a Rába-partiak.

Volt egy lehetőségünk, Lovas puskázta el, míg a Győr kétszer jutott el a kapunkig. Hatodik perc, nagy taktikai csata van, gól nincs.

Körülbelül 1200 néző lehet a csarnokban, a maroknyi MVFC-tábor hangosan szurkol a fiúknak.

A 11.percben járunk, helyzetek voltak mindkét oldalon, nagyon kiegyenlített a meccs. Mindkét csapat kétszer szabálytalankodott eddig.

Ősszel Michelzinho hat gólt lőtt az ETO-nak, a találkozó összefoglalója látható.

14.perc, 0-0. Szécsinek volt egy lehetősége, a kapus lábbal védett. Turzó József időt kért.

Góóóóóóóóóóóóóóóól! Vezetünk! Leo Mendes! 1-0 ide.

A tizennyolcadik percben lőtt Leo a kapuba. MVFC-Győr 1-0.

Félidő, 1-0-ra vezetünk a Győr ellen.

A második sor: Trencsényi, Nagy Tamás, Lovas, Rábl.

Nem írtuk eddig, talán nem is annyira fontos: hivatalosan a Győr a pályaválasztó.

E sorok írója kettesnél soha nem volt sem jobb, sem rosszabb matematikából, így tudja, ha a második félidőben sem kapunk gólt, akkor nagy baj nem érhet minket.

Megy a második 20 perc!

Harmadik perce tart a második félidő, az eredmény változatlan. 23 perc után MVFC-Győr 1-0.

25.perc, nagyon nyom a Győr, az előbb Lovas mentett a kapu torkában.

28.perc, jön a Győr...Pallai hatalmas bravúrt mutatott be, de a lényeg továbbra is: MVFC-Győr 1-0.

KETTŐ! Michelzinho talált be, így mindkét brazil idegenlégiós eredményes volt már. MVFC-Győr 2-0, 29.perc.

4 faultnál járunk sajnos, de Pallai továbbra is legyőzhetetlen ma!

32.perc.

Hárommal megyünk! Gál István a gólszerző! A Győr lehozta a kapusát, 7 perc van hátra a találkozóból.

Pallai hibátlanul véd, az első sorból pedig mindenki gólt szerzett már, kivéve Szécsit. Talán ő is lő vagy fejel még!: )

Győri kapufa, 5 perc 30 másodperc van a lefújásig.

2 perc 40 másodperc a végéig, jön, jön az ETO, de ismét hiába - PALLAI! Továbbra is 3-0.

80 hosszú másodperc van még a meccsből, támadásban a Győr.

Négy! Leo megszerezte csapata negyedik, saját maga második gólját! VÉGE!

"Hálistennek máma megint győztünk" - éneklik a szurkolók.

Kupagyőztes az MVFC!

MVFC-Győr 4-0, azaz idén a méltó helyére, Berettyóújfaluba került a Magyar Kupa. Leo két gólt szerzett, Michelzinho és Gál egyszer-egyszer volt eredményes.

Köszönjük mindenki kitartó figyelmét, találkozunk a bajnokságban, hajrá, MVFC!