06 (20) 421-9411

Tejfölös burgonyaleves csülökkel

Brassói aprópecsenye hasábburgonyával

Túrós palacsinta

Ezen a hétvégén dől el a futsal Magyar Kupa sorsa, s mivel az MVFC is érdekelt, így a Veszprém elleni meccset már közvetítjük. 18 órától szöveges tudósítással jelentkezünk, várunk mindenkit - cikkünk folyamatosan frissül!

Elindult a közvetítésünk, bő tíz perc múlva maga a meccs is kezdődik!

Néhány szó a lebonyolításról: négy csapat résztvételévél zajlik ezen a hétvégén a Magyar Kupa, van két elődöntő, a két győztes pedig a holnap esti fináléban csap össze a serlegért.

Az egyik elődöntőt már le is játszották, a Győr 7-4-re verte a Szeged csapatát. Az ETO tehát már finalista.

Az MVFC második, míg a Veszprém első a bajnokságban - cseppet sem elhanyagolható tény, hogy a bakonyiak az NBII nyugati csoportját vezetik, vagyis jövőre várhatóan lesz MVFC-Veszprém bajnoki is a legmagasabb osztályban.

Megy a meccs!

1 hónap után játszik ismét tétmeccset a Mezei, az akkorit azonban felejtsük el gyorsan, március 12-én ugyanis a Nagykáta győzött az MVFC ellen.

Az MVFC kezdőcsapata: Pallai - Leo, Szécsi, Gál, Michelzinho.

Körülbelül ezren vannak a csarnokban, az MVFC-t 20 fanatikus támogatja.

Góóóóól - 1 perc 12 másodperc játék után megvan a vezetés, Leo a gólszerző!

Már kettővel megyünk! Nagy Tamás volt eredményes.

A második sor: Trencsényi, Lovas, Rábl, Nagy Tamás.

A futsal-hungary.hu megkérdezte Turzó József vezetőedzőt a találkozó előtt. "Első lépésként a döntőbe jutás a célunk a négy közül. Nem lesz könnyű feladat, hiszen sok jót hallottunk a Veszprémről, aki ráadásul hazai pályán is játszik. Amennyiben sikerül továbblépni, akkor nagy valószínűséggel, az ETO-val kerülünk össze. Természetesen, ahogy a bajnokságnak, úgy a kupának is a védő Győr a nagy esélyese. Ez azonban nem riaszt meg bennünket, és mint minden sportember, aki elindul egy versenysorozaton, úgy mi is a végső győzelmet tűztük ki magunk elé."

S legközelebb talán a mester nevét sem tévesztik el, most Turzó helyett Thurzót írtak...

Nyolcadik perc, Veszprém-MVFC 0-2.

Nagy István és Victor ezúttal - sérülés miatt - nincs a keretben, Kolompár és Gyöngyösi pótolják őket.

Lekontráztuk őket, 3-0. Rábl János talált a kapuba.

Egyelőre tehát úgy néz ki, semmi akadálya az MVFC-Győr álomdöntőnek.

Mezőnyjáték, újabb gól nem esett, egy Lovas-kapufa volt a legizgalmasabb jelenet az elmúlt percekben. 2 perc van hátra az első félidőből.

4-0! Nagy Tamás duplázott a félidő vége előtt 42 másodperccel.

5! Michelzinho a gólszerző.

Vége az első játékrésznek, a nyitó 20 perc utolsó hatvan másodpercében Michelzinho és Nagy Tamás is gólt szerzett. A félidőben tehát: MVFC-Veszprém 5-0.

Megy a második félidő!

Szépített a Veszprém, a 22.percben 5-1-re módosult az állás.

Kapust cserélt az MVFC, Pallai helyett Tihanyi Csaba áll a kapuban a második félidőben.

Gólra gól - Trencsényi találatával ismét 5 gól a két csapat között a külünbség. MVFC-Veszprém 6-1.

Gyönyörű akció után újabb Mezei-gól. Lovas Norbert lőtte a hetedik gólt, 7-1.

A 26.percben járunk.

Pörögnek az események! Szerencsére ismét jó irányba, ismét Leo. 8-1.

9-1! Beállt Kolompár "Koli" Zsolt is, s tevékeny részt is vállalt a kilencedikből - végül öngól született. Gyöngyösi is pályán, ő is lehetőséget kap.

"Mi vagyunk a legnagyobbak, hejj, hejj!" - kiabálják a szurkolók.

S azt is éneklik, hogy játszik a csapat. És tényleg, 10! Nagy Tamás.

Szegény veszprémiek, ismét öngól. TIZENEGY!

Akkor írjuk le, holnap este MVFC-Győr kupadöntőt rendeznek 19 órától Veszprémben.

34.perc, MVFC-Veszprém12-1, Lovas Norbert szerezte meg saját maga második gólját.

Tizenhárom-egy. Michelzinho. 3 perc van hátra. Michelzinho is duplázott.

Jók vagyunk hátul, még jobbak vagyunk elöl - előbb Tihanyi Csaba védett tízméterest, majd Szabó Péter talált be. 14-1!

Vége a mérkőzésnek.

Kupadöntős az MVFC! MVFC-Veszprém 14-1, tehát holnap este MVFC-Győr kupadöntőt rendeznek. Nagy Tamás 3 gólt szerzett, volt három duplázónk (Leo, Michelzinho, Lovas), hárman (Rábl, Trencsényi, Szabó Péter) egyszer találtak be, míg született két öngól is. Köszönjük a figyelmet!