2024. június 8. szombat

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

A pénteki összecsapásra 50 fős szurkolói busz indul, amire még lehet jelentkezni.

A három győzelemig tartó Rába ETO-Mezei-Vill FC párharc harmadik mérkőzéséhez érkeztünk. Bár az első két meccset, erőn felül teljesítve a berettyóújfalui csapat nyerte, a papírforma továbbra is a győri csapat mellett szól. A Turzó-gárda bajnoki címe még egyelőre a földöntúli csoda kategóriájába tartozik, ám azt is tudjuk, hogy csodák igenis léteznek…

A találkozó kapcsán a Mezei játékosát, Lovas Norbertet kérdeztük, aki a második mérkőzésen rendkívüli lelkierőről tett tanúbizonyságot.

Két fantasztikus győzelemmel kezdtetek, így egy nyert meccsre vagytok a bajnoki címhez. Mennyire érzed elérhetőnek az aranyat?

Valóban két győzelemmel kezdtük a bajnoki döntőt, aminek nagyon örülünk, de azt a helyén is kezeljük. Tudjuk, hogy honnan kezdtük és hová jutottunk idáig. Még mindig a Győr a bajnokság esélyese, de próbáljuk megnehezíteni a dolgukat, mint ahogy ezt eddig is tettük.

A második találkozón, rendes játékidőben, néhány perccel a vége előtt 1-2-es állásnál kihagytad a megítélt hatméterest. Ennek ellenére, a hosszabbítást követően a büntetőrúgásoknál elsőként álltál oda labda mögé és magabiztosan értékesítetted a pontrúgást.

Ugyan a büntetőt a vége előtt kihagytam, de szerencsére a sors vissza is adta, amit elvett! A meccsen, az öt a négy elleni felállásnál én adtam a gólpasszt Trenyónak és azt követően pedig Tomika labdáját sikerült közelről értékesítenem. A Veszprém ellen volt egy hasonló helyzet, ott a hosszabbításban 6-5-ös veszprémi vezetésénél belőttem büntetőt, így lett 6-6 az állás. Ott is én rúgtam a büntetőpárbajban az elsőt és akkor ugyanúgy, mint most a Győr ellen sikerült belőnöm. Azt nem mondom, hogy nem volt rajtam nyomás, de csak az tudja, ez milyen érzés, aki ezen mar átesett. Hála az égnek, gól lett, aminek nagyon örültem!

Holnap milyen mérkőzésre számítasz?

Szoros meccset szeretnének az ETO-val játszani és egy jó eredményt elérni! Szerintem ez a mérkőzés is hasonló lesz az eddigiekhez, ha koncentrálunk és tesszük a dolgunkat, akkor benne lehet a meccsbe akár egy meglepetés is!

A mérkőzésre 50 fős szurkolói buszt indít a Mezei-Vill FC. Az indulás időpontja 2014. május.16. péntek, 12.15. Gyűlekezés és 12.00-tól a Tejdiszkont elől (régi savanyitó üzem). Az utazási költség a buszon utazók létszámától függ, előre láthatólag 1500-2800,-Ft. között várható.

Jelentkezni lehet Kiss Imrénél (06-70-250-8916) vagy Nagy Csabánál (06-30-414-7076)