2024. május 20. hétfő

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

Jelentkezz az ország legnagyobb kispályás labdarúgó tornájára! A Forever Cup egy újonnan alakult foci kupasorozat Magyarországon. Célja egy olyan kispályás labdarúgó torna megszervezése, amilyenre még nem volt példa hazánkban.

A kupa mind a résztvevők számában, mind pedig összdíjazásában a legnagyobb torna hazánkban. Céljuk egy 320 csapatos kupasorozatot megalkotni. A selejtezők 2014 áprilisában lesznek Budapesten, a döntő pedig májusban. A hétvégi napokon zajló mérkőzésekre nem csak sportolókat várnak, hanem a csapatok rokonaikból, barátaikból álló szurkolótáboraikra is.

Az első, áprilisban induló tavaszi Forever Cup összdíjazása 4 millió forint lesz, ezen felül minden induló csapat 25000 Ft értékű ajándékban részesül, a részletekért . Az 5 hétvégén át tartó egynapos selejtezők során, a legjobb csapatok egy nagyszabású 6. hétvégi döntőn mérhetik össze ügyességüket és ekkor derül ki, hogy ki lesz a kupa végső győztese. A torna különlegessége, hogy a győztesek mellett pénzdíjas vigaszágat is lebonyolít, ami egyedülálló kezdeményezés. Aki kedvet érez, .