artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

A tornagyőzelemről az utolsó percben fejelt gól döntött.

A Városi Kispályás Bajnokság szervezésében szombaton délelőtt került lebonyolításra a II. Berettyohir.hu Öregfiúk Kupa. A tornán három berettyóújfalui csapat, a BUSE, a Bihari Reklám és a Stop Vendéglő gárdája mellett, Komádi szeniorjai mérték össze erejüket, körmérkőzés rendszerben. A meglepően jó iramú mérkőzések között a Mezei-Vill U9-esei is megmutatták tudásukat és kapufarúgó versenyen is kipróbálhatták magukat az arra kedvet érzők, a gyerekek és az öregebbek is.

A sorsolás szeszélye folytán a torna utolsó meccsén a két veretlen, a BUSE és a Komádi csapott össze. Sokáig úgy tűnt, hogy a kupa itthon marad, hiszen a berettyóújfalui gárda kétgólos vezetést szerzett, ráadásul a végső sorrend eldöntésekor a jobb gólarányuk miatt a döntetlen is számukra kedvezett volna. Farkas Józsefék azonban nem adták fel, jól és lelkesen fociztak, így aztán a második félidő közepére 3-2-re meg is fordították az állást. A BUSE ekkor újra beleerősített és másfél perccel a vége előtt egy remek góllal egyenlítettek (3-3). A hátralévő kilencven másodpercben a Komádi mindent megtett a győzelemért és a Kupa megszerzésért. Az erőfeszítésüket siker koronázta, Balázs Péter középre fejelt labdáját Szitkó Róbert szintén fejjel jutatta a kapuba, 4-3! Mindez annyira a meccs végén esett, hogy ezt követően akcióra nem, már csak középkezdésre volt idő.

A tornát közös ebéd zárta, melyhez az ízletes sült csülköt a Csülök Büfé, vagyis Szabó Sándor szolgáltatta.