Bakonyi sertésszelet főtt tésztával

"C" menü:

Finomfőzelék tepsis vagdalttal

Túrós palacsinta

Idegenben játszik a Mezei ma, a 19 óra 30 perckor kezdődő meccsről ezúttal szöveges tudósítással jelentkezünk. A bővebbenre kattintva a cikkünk folyamatosan frissül majd!

Bő tíz múlva kezdődik a meccs!

A két csapat között óriási a különbség a tabellán - a Mezei második, a Nagykáta utolsó, azaz tizenkettedik. Pontszámban is hatalmas a szakadék, az MVFC-nek 40, a hazaiaknak csupán 4 pontja van.

A Nagykáta SE 17 meccset játszott eddig, ezeken 1-szer győzött, 1-szer játszott döntetlent, míg 15 alkalommal vesztesen hagyta el a pályát. A gólkülünbségük 41-112.

Az MVFC 19 találkozón van túl, 13 győzelem mellett 1 döntetlen és 5 vereség egészíti ki a mérleget. A gókülünbség 103-53.

Elkezdődött a meccs!

Az MVFC kezdőcsapata: Tihanyi - Leo, Victor, Gál, Michelzinho. Meg is volt az első Mezei-lehetőség, Leo a kapufát találta el.

A nezőszámot 75-re becsüljük, ebből 10-en szurkolnak az MVFC-nek.

Hatodik perc, nincs még gól, tartja magát a Nagykáta, bár volt néhány MVFC-helyzet.

Ősszel 16-2-re nyert a Mezei hazai pályán, akkor Gál és Trencsényi is mesterhármast szerzett.

Az MVFC biztosan nyerte a legutóbbi meccsét,  kattintva olvashatnak a találkozóról.

Hatalmas meglepetés...1-0 a hazaiknak a 9.percben.

Nem, nem, nem és nem - semmi sem akar bemenni. A tizennegyedik percben járunk, háromszor is a kapufát találta már el az MVFC.

Már 2-0...16.perc.

Hihetetlen, megvan a negyedik kapufa is. 1 perc van hátra az első félidőből, hazai időkérés miatt áll a játék.

Már nem is merjük írni - öt kapufa. Furcsa ilyet írni ilyen állásnál, de az ellenfél nem játszik jól. Félidő.

Góóól, végre! Nagy Tamás a gólszerző, aki néhány napja ünnepelte a huszonhatodik születésnapját. 2-1. 22.perc.

3-1....És a nagyobb baj, hogy már négyszer szabálytalankodott a Mezei a második félidőben.

25.perc, már 4-1. Tihanyi lement, vészkapussal a Mezei.

26.perc, 4-2. Victor a gólszerző, mindkét csapat 4-4 szabálytalanságnál jár.

Újabb eladott labda, újabb hazai gól, 5-2 a Nagykáta javára.

Gyerünk! 5-3, még van 10 perc. Michelzinho talált a kapuba.

Eladott labda, üres kapu...Azaz úabb hazai gól, a 33.percben 6-3.

Hihetetlen, a Nagykátának egy, azaz 1 győzelme van eddig.

Megint zárkózik a Mezei, Trencsényi góljával 6-4. 5 perc van hátra.

Nagy Tamás ismét, már csak egy gól a különbség. 6-5, a Mezei időt kér.

7-5...

4 perc van hátra, ismét két gól a hazaiak előnye a továbbra is vészkapussal játszó Mezei ellen.

7-6, Nagy Tamás kozmetikázott. Van még idő, másfél perc a végéig.

10-6 lett a végeredmény...Még a Nagykáta kapusa is gólt szerzett.

Nagykáta-MVFC 10-6, ez a bajnokság eddigi legnagyobb meglepetése. Köszönjük mindenkinek a figyelmet, továbbra is Hajrá, MVFC!