Rántott szelet vegyes körettel

Heti desszert (800 Ft):

Túrós palacsinta

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

Folytatódik a futsal NBI, az MVFC ezúttal ma este hazai pályán fogadja (19.30, Pálfi István Rendezvénycsarnok) a Rubeola FC Csömör csapatát.

A Mezei 8 hellyel és 20 ponttal előzi meg a mai ellenlábasát, ám nem árt az óvatósság, a rubeola egy betegség is egyben, nem lenne jó elkapni.

A papírforma hazai győzelmet ígér - s amennyiben a vendégek valóban megcsömörlenek a sok bekapott góltól, akkor megszülethet a századik MVFC-találat is.

S ki lesz a jubileumi gól gazdája? Kattintson, tippeljen és nyerjen!

A meccset ezúttal is élőben közvetítjük, a menetrend sem változik, a szöveges tudósítást a honlapunkon találják, míg képekért és videókért keressék a . Tartsanak velünk!

- Megérkeztünk a csarnokba, mindjárt kezdődik az MVFC-meccs.
A csapat 95 gólnál jár, vajon ki szerzi a századikat? Még 8 percig lehet tippelni!

Ősszel fordított pályaválasztás mellett 5-2-re nyert a Mezei.

- Pallai - Leo, Michelzinho, Victor, Szécsi a kezdőcsapat. Óriási gól az első percben! Leo Mendes bombázott a kapuba, 1-0.

Harmadik perc, óriási a hazai fölény, 1-0 továbbra is.

- Félpercenként Mezei-helyzet, a vendégeknek még nem volt lehetőségük. 5.perc, 1-0. Most a második sor próbálkozik: Gál, Trencsényi, Nagy Tamás, Lovas.

- 2-0, gyönyörű összjáték utan Gál István a gólszerző. 'Eszméletlenül gyorsan játszunk'- mondja valaki a lelátóról. És igaza is van.

- Ennek hamar kiütés lehet a vége, már 3-0! Michelzinho lőtte, 6.perc.

A vendégek kapust is cseréltek.

Szécsi lövése a kapufán csattant, majdnem 4. Aztán Michelzinho ziccere is kimaradt. 7.perc, 3-0.

98 bajnoki gólnál tart a Mezei, nagyon meglepődnénk, ha ma nem lenne meg a századik. 9.perc, 3-0.

Itt az első vendéghelyzet, Pallai szépen védett. 11.perc

Az év egyik legszebb gólja lehetett volna, de Michelzinho eltékozolta a második ziccerét is...

A tudósítónak nagyon tetszik a Mezei mai meze, a fekete jobb, mint a piros. 13.perc, 3-0.

Visszavett a Mezei, de a Csömör erőtlennek tűnik. 15.perc

3 perc van hátra az első félidőből. 3-1, szépített a Rubeola.

Pallai lejött, vészkapussal a Mezei.

99! Lovas mindenkit átvert, szabadrúgásból lőtt a kapuba. 4-1, a következő találat lehet a századik.

Vége a félidőnek, MVFC-Rubeola 4-1. Ennél izgalmasabb nem is lehetne a tippjátékunk, a második félidőre marad a századik gól. Még most sem késő kijönni a csarnokba!:)

Megy a második játékrész!

Kapust cserélt a Mezei, Tihanyi Csaba váltotta Pallait.

100! Gál István fejelt a kapuba, 5-1 a Mezeinek.

Tihanyi remekül véd! 27.perc, 5-1 továbbra is.

- A Csömör percei ezek, de Tihanyi bemutatta a harmadik bravúrját is. 28.perc

Leo kihagyta a kihagyhatatlant, 3 méterről kapufát lőtt. Ilyen a mesében sincs - halljuk a lelátóról.

- Újabb gólt szerzett a Csömör, 5-2. 33.perc

7 perc van hátra, leült most a Mezei.

6-1! Michelzinho második gólja. 5 perc van hátra.

Ismét Gál István, parádés támadás után 7-2. Gál triplázott.

- 4 perc van még, nagyon támad az MVFC.

- Megvan a nyolcadik gól, Nagy István büntetőből volt eredményes. 8-2, másfél perc még.

- Tihanyi büntetőt védett, a tudósítónál ő a második félidő legjobbja. 1 perc van hátra..

- Újabb büntető a vendégeknek, ez már gól, 8-3. A játékvezetők nagyon érdekes stílusban fújnak, a hatodik Csömör-szabálytalanság például nagyjából négyszer történt meg, mire le is fújták.

- Vége, MVFC-Csömör 8-3. Köszönjük szépen a figyelmüket!