Lebbencs leves

Csirke steak karika burgonyával, cézár saláta

Gesztenyés-meggyes palacsinta

A tartalékosan felálló felnőtt csapat kikapott Nyírbátorban.

A hétvégi fordulóban a férfi kéziseink ismét Szabolcsban szerepeltek. A junior csapat kispadján Kiss Bélát Kucskár Imre helyettesítette. A régi-új ideiglenes edzővel a gárda megszerezte idei első idegenbeli pontját.

Junior:

NYÍRBÁTOR - BMSE 24-24 (11-11)

Nyírbátor: Nagy - Siket 1, Nemes 1, Virágh 3, Kondás Gábor 1, Lapos 13 (5), Deme

Csere: Tóth, Csoba (kapusok), Horváth 3, Kondás György, Kondás Márk 2, Lálóczki, Szabó, Szedlár

BMSE: CSEH - INCZE 3, VEZENDI 6 (2), DINÓK DÁNIEL, BÁCSÓ 1, ZALKODI 5, RÁCZ 4 (2)

Csere: TAKÁCS, Fekete, DINÓK DÉNES 1, NAGY D. 4, Papp, Dávid, Birinyi

Hétméteresek: 6/5 illetve 4/4

Kiállítások: 8 illetve 6 perc

Kucskár Imre (BMSE): Ritka fegyelmezett játékkal bravúros pontszerzés. Végre sikerült átlépni az árnyékát a csapatnak. Remek kezdés után (7-2) - a szokásos idegenbeli feltételek mellett - egy 11 perces gólcsendet produkáltunk, de ezt követően három gyors gólt lőve döntetlennel zártuk a félidőt. A második játékrészben fantasztikus volt a csapat 5+1-es védekezése. Kevesebb, mint két perccel a vége előtt - mínusz kettőnél és emberhátrányban - sikerült még egy utolsó, nagy lendületet vennünk, aminek az eredményeképpen még az ellenfél örülhet, hogy öt másodperccel a vége előtt egyenlíteni tudott. Köszönöm a srácok fantasztikus hozzáállását a mérkőzéshez! Büszke vagyok rá, hogy egy mérkőzés erejéig ismét én lehettem az edzőjük!

Az erősen tartalékos felnőtt csapatunknak nem sikerült a bravúr, de csütörtökön a Nyíregyházi Főiskolások ellen javíthatnak.

Felnőtt:

NYÍRBÁTOR – BMSE 39-21 (17-9)

Nyírbátor: Tóth M. - Csébi 2, Pisák 11 (5), Jávor 2, Vinnai 1, Molnár 4, Vasas 2

Csere: Ramzi, Dévald 3, Nagy Á. 1, Tuska 4, Rontó 6, Torzsa 2, Tóth J. 1, Szabó, Nagy N. (kapus)

BMSE: Ékes - Jakab 1, BAK 3 (2), PARDI 5, Gál, Papp 5, KOVÁCS Z. 4 (1)

Csere: BÁCSÓ, Békési 1, Pekárovics 1, Mező (kapus), BALIBÁN 1, Nagy D., Cseh, Zákány

Hétméteresek: 6/5 illetve 6/3

Kiállítások: 6 illetve 10 perc

Kucskár Imre (BMSE): Talán egy tizennyolc gólos vereség után elég furcsán hangozhat, de ismét azt kell mondanom, hogy nagyon büszke vagyok a csapatra! Nagyon sok hiányzónk volt, Varga Gabira, Tóth Józsira, Buczi Rolira, Dandé Zsoltira, Szörnyi Petire és az eltiltott Kovács Ferire sem számíthattam. Az utazókeretünkből valamennyien pályára léptek és mindenki igazi sportemberként küzdött a neki rendelt játékidőben. Én most csak a szépre emlékezem: Pardi Laci hatvan perces játékára, Peka ejtésére, Sanyi védekezésére, Igor (Pekárovics Zoltán, Jakab Sándor és Bak Tibor – a szerk.) fantasztikus munkájára - egyébként ezen a mérkőzésen ö volt a csapatkapitány. Balibán Peti szabaddobás góljára, Norbi lövőcseleire, Bácsó Imi egyre érettebb védekezésére, ahogy Kovács Zolika sérülten is visszakönyörögte magát a pályára, és ahogy Gál Csabi vérét adja a csapatért. A következő meccsek sorsdöntőek lesznek, jó lenne legalább négyet megnyerni az ötből, ami bitang nehéz feladatnak ígérkezik. Most majd elválik a víz a vértől!