Sonkával töltött jércemell rántva, kukoricás jázmin rizzsel, balzsamos jégsalátával

Heti desszert (800 Ft):

Gesztenyés-meggyes palacsinta

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

Az Aramis sem tudta megállítani a Turzó-csapatot.

A Mezei-Vill férfi futsalcsapata hétfőn a fővárosban vendégeskedett. A három győztes meccs után méltán magabiztos Aramis fogadta a szintén hibátlan berettyóújfalui gárdát. A forduló rangadója - bár sokszor nem mozdultak meg a hálók - küzdelmes negyven percet hozott. Trencsényiék az első félidőben jobban játszottak ellenfelüknél és a szünetig Rábl János 7., majd Lovas Norbert 18. percben szerzett két találatával kétgólos előnyt szereztek. A második játékrészben fordult a kocka és Tihanyi Csaba védéseire jókora szükség volt a százszázalékos mérlegünk megőrzéséhez. Csaba a védelemmel együtt remek munkát végzett, mert végül kapott gól nélkül sikerült lehozni a mieinknek a meccset. Mivel a második félidőben mi sem találtunk be, így maradt a 0-2.

COLORSPECTRUM ARAMIS - MVFC BERETTYÓÚJFALU 0-2 (0-2)

gólszerzők: Rábl 7. perc, Lovas 18. perc

sárga lap: Sikur, Frank P., Birinyi, Korozmán illetve Tihanyi, Dávid, Sánta, Siska

Turzó József (MVFC): Az első félidőben nagyon jól játszottunk. A védekezésünk meggyőző volt – az ellenfelünk helyzet nélkül tudta le a játékrészt – és támadásban is voltak nagy helyzeteink, amiből csak kettő értékesítettünk. Azután a második félidőben már nem voltunk ennyire magabiztosak, az Aramis is kezdeményezőbben lépett fel. Mire sikerült a védekezésünket rendezni már eltelt tíz perc és összegyűjtöttünk négy faultot, ami meghatározta a játékunkat. Szerencsére ebben az időszakban Tihanyi tartást adott a csapatnak, ami megnyugtatott minket. Ha nehezen is, de nyertünk és igazából ez a fontos.

Rábl János (MVFC) :Az első félidőben magabiztos játékkal vezetést szereztünk es uraltuk a mérkőzést. A második játékrészben a játékvezetők miatt nem tudtuk ugyanazt a teljesítményt nyújtani, de rendeztük a sorokat. A csapat erősségét mutatja, hogy volt bennünk tartás es kapott gól nélkül sikerült megnyernünk a rangadót.

Múlt heti Magyar Kupa mérkőzésen:

MONORI SE - MVFC 4-5 (1-2)

Játékvezető: Kozma Zoltán, Solymosi András, Kéri Zoltán

MONORI SE: Ténai Attila - Bokros Bálint, Szalai Zoltán, Simon Zsolt, Szentgyörgyi Róbert

Cserék: Lázár Zoltán, Galambos Erik, Botos Gábor, Benkó Péter, Papp Krisztián, Miskolczi Róbert

Vezetőedző: Gallai Attila

MVFC: Mezei Dávid - Lovas Norbert, Szabó Péter, Dávid Richárd, Rábl János

Cserék: Trencsényi János, Nagy Tamás, Gál István, Sánta János Attila, Nagy István, Tihanyi Csaba, László Márk

Vezetőedző: Turzó József

Góllövők: Simon Zsolt 2 (18’, 25’), Szalai Zoltán (34’), Papp Krisztián (36’) ill. Rábl János 3 (8’, 23’, 26’), Szabó Péter (2’), Dávid Richárd (30’)

Továbbjutott: MVFC

Rábl János (MVFC): Nagyon jól kezdtünk, hamar gólt rúgtunk, de a mérkőzés további részében nem úgy játszottunk, ahogy kellett volna. Így a mérkőzés elég parázsra sikeredett, ahol végül, ha rossz játékkal is, de nyerni tudtunk.