06 (20) 421-9411

Fahéjas szilvaleves

Párizsi sertésszelet carbonara spagettivel

Somlói galuska

Sarkadi Mária tanítványai tizenöt érmet és a második helyezettnek járó kupát is elhozták Létavértesről.

Május közepén a Létavértes SC' 97 judo szakosztálya első alkalommal szervezte meg a megyei diákolimpiát, ahol a házigazdák, a DRSE és a DSC SI sportolói mellett a HRSE berettyóújfalui judos csemetéi is részt vettek 15 fős csapatukkal.

Sarkadi Mária edző lelkiismeretes felkészítésének és a kis judosok szorgalmának, küzdőtéren is meg lett az eredménye, hiszen a sokkal jobb körülményekkel rendelkező csapatok cselgáncsozóival szemben is színvonalas küzdelmeket vívtak kis sportolóink. A diákolimpián valamennyi szőnyegre lépő versenyzőnk kihozta magából a maximumot, még azok a gyerekek is, akiknek ez volt életük első versenye. A kiválóan megszervezett versenynap végén a berettyóújfalui judosaink három arany, nyolc ezüst  és négy bronzéremmel zártak, míg csapatversenyben az előkelő második helyen végeztek.