06 (20) 421-9411

Fahéjas szilvaleves

Párizsi sertésszelet carbonara spagettivel

Somlói galuska

A bajnokjelölt otthonában tisztességes vereséget szenvedett a bronzérmes férfi kézilabda csapatunk.

Vasárnap este Kisvárdán játszottak a férfi kéziseink. A felnőttek bajnoki bronzérme egy bravúros győzelem esetén akár még fényesebbre is változhatott volna, de ezúttal elmaradt a várva várt csoda. A tartalékos junioroknak sem sikerült meglepni a hazaiakat, hétgólos félidei hátrány után tizenegy fával kaptak ki.

Eredmények:

Felnőtt:

Kisvárda-BMSE 30-25 (17-12)

Kisvárda: Simon - Nagyházi, Kovács A. 2, Szabó, Fekete 4, Nagy  D. 3, Járosi 7 (3)

Csere: Bottka 4, Türk 1, Balázs 8, Vass 1, Paróczai, Koi (kapus), Halász, Csendes, Barta

BMSE: Ékes - Buczi 5 (3), Pákozdi 5 (2), Tahóczki 2, Dandé, Papp 4, KOVÁCS Z. 4

Csere: VARGA 1, Bak 2 (2), Pardi, Szörnyi, Békési 1, Pekárovics 1, Balibán, MEZŐ (kapus), Nagy I.

Hétméteresek: 5/3 illetve 7/7

Kiállítások: 18 perc illetve 16 perc

Kucskár Imre (BMSE): Megérdemelten nyert a Kisvárda. Sajnos túl sokat hibáztunk, főleg támadásban. Az első félidő nem a mi szánk íze szerint alakult, bár a 9. percben még egyenlő (7:7) volt az állás és ezután összeállt a védekezésünk is, ám az előre játékban rengeteg labdát veszítettünk, amiből sok lerohanásos gólt kaptunk. A második játékrészben valamelyest feljavultunk, de ez is csak a tisztes vereséghez volt elég, ekkor viszont ziccereket hagytunk ki. Nagyon várjuk a szombati hazai meccset,benne a bronzérem megünneplését.

Junior:

Kisvárda – BMSE28-17(14-7)

Kisvárda: Lipécz M.- Petykó T. 1,Csendes 6, Barta D.10, Petykó I., Halász 4 (2), Győry 3

Csere: Barta A.3(1),Virág  G.1, Busai R., Gyurdi (kapus), Gyebnár,Virág Á., Lipécz Á., Bottka, Busai K.

BMSE: CSEH - Incze 2, NAGY D. 5, Dinók Dániel, Nagy I. 2, Szörnyi 2, Rácz

Csere: Zákány, FEKETE 4 (1), Vezendi 2, Takács Sz., CSUHA (kapus), KÖVES (kapus)

Hétméteresek: 4/3 illetve 1/1

Kiállítások: 8 perc illetve 2 perc

Kucskár Imre (BMSE): Fájó a vereség, annak ellenére, hogy erősen tartalékosan léptünk pályára. Ennél sokkal jobb teljesítményt vártam több játékostól is. Sérülések miatt gyakorlatilag alig tudtunk cserélni, ezért a meccs végére nagyon elfáradtunk, de ez sem mentség a sorozatban kihagyott ziccerekre. Jövő héten mindenkitől sokkal több kell, ha egyáltalán szoros mérkőzést szeretnénk játszani a tiszavasváriakkal.