artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

Várhatjuk a júliusi sorsolást a pótselejtezőre.

A rájátszás érő csoportmásodik helyet szerezte meg Frank Tamás csapata a Bariban lebonyolított Európa bajnoki selejtező mérkőzéseken.

Válogatottunk előbb Montenegrót, majd Finnországot győzte le igen kemény csatában. A szombati záró találkozón a házigazda olaszokkal meccseztünk. Bejött a papírforma, a vb bronzérmes taljánok esélyeshez méltóan futsaloztak és kilencet rúgtak a sérült Trencsényit nélkülöző csapatunknak.

Trencsényi János: A Montenegró ellen sikerült hoznunk a kötelezőt, bár nehezebben, mint azt vártuk.  A finnek ellen úgy léptünk pályára, ha nyerünk, akkor továbbjutunk. Jól kezdtünk, hamar vezetést szereztün, aztán jött egy gyors gólváltás és máris 2:1, majd az északiak újabb gólt szereztek. A félidő vége előtt azonban sikerült visszavennünk a vezetést, ami nagy lélektani előnyt jelentett. A második játékrészben újfent betaláltunk és a negyedik gólunk gyakorlatilag el is döntötte a meccset. Az ötödik már csak hab volt a tortán! Ezen a meccsen Harnisch és Dróth különösen jól játszottak, bár ezen a meccsen mindenki jól teljesített.  Az olaszok elleni szombati meccsre úgy készültünk, hogy a továbbjutás zsebbe van ugyan, ám jó lenne egy szoros meccset játszani, hogy a továbbiakban erőt adjon. Sajnos ez nem sikerült, az első félidőben még álltuk a sarat, de a második játékrész elején öt perc alatt bekapott három gól megpecsételte a sorsunkat. Az házigazdák egész meccsen agresszívek, fegyelmezettek és dinamikusak voltak, úgy gondolom, hogy a végeredmény nem reális, nagyok jók az olaszok, de nincs ennyi a két csapat között.  Júliusban lesz a pótselejtezőre a sorsolás, választani lehetne, a szerbeket és ukránokat szívesen elkerülném... A szeptemberi oda-visszavágón bármelyik csapatot is kapjuk, mindent megteszünk, hogy kivívjuk a belgiumi döntőn való részvételt.