Rakott káposzta

Somlói galuska

2012.január 25. 19.30.

Berettyóújfalu, Pálfi István Rendezvénycsarnok

Ma este  a Cső-Montage az ellenfél a Magyar Kupa harmadik fordulójában, s mivel az első meccsen ők nyertek 3-2-re, ezért a továbbjutáshoz ma muszáj győzni !

19:34 Elkezdődött a meccs! Az MVFC kezdőcsapata: Pallai - Trencsényi, Szécsi, Lovas, Victor.

19:36 0-0 A második sor: Michelzinho, Leo, Nagy Tamás, Rábl.

19:40 0-0 Küzdelmes mérkőzés, továbbra sincs gól.

19:55 1-0 Lovas fejesével vezet, így már továbbjutó az MVFC. Az első félidő felénél járunk.

19.58 1-1 Egyenlítettek a vendégek :(

20:02 1-1 Felpörgött a meccs, felváltva forognak veszélyben a kapuk.

20:06 1-2 Vezetnek a vendégek...Úgy tűnt, a gólt szabálytalanság, konkrétan kezezés előzte meg.

20:08 2-2 Nagy Tamás a gólszerző! 16.perc

20:11 3-2 ide! Szécsi Barna a gólszerző.

20:12 4-2 Michelzinho!

20:15 5-2 Beindul az MVFC-henger, már 5-2. Ismét Nagy Tamás.

20:18 Majdnem 6-2, de Michelzinho büntetőjét védte a kapus.

20:28 5-2 A félidő végén a vendégek büntetőt hibáztak, így 20 perc után 5-2 az állás, remek a meccs, aki teheti, jöjjön ki a második játékrészre! Összesítésben jelenleg 7-5 az MVFC javára.

20:34 6-2 Trencsényi ! Második félidő, második perc.

20:54 6-2 A 33.percben járunk.

21:11 7-2 Michelzinho ismét :) 1 perc van hátra.

21:12 7-2 maradt a végeredmény. Összesítésben 9-5, az MVFC jutott tovább!

Az MVFC ezzel bejutott a legjobb négy közé a Magyar Kupában, s a Veszprém, Szeged, Győr hármas egyikével találkozik az elődöntőben.