DEAC FC – MVFC U19 Berettyóújfalu 2-1 (1-0)

MVFC: Faragó Ádám - Harmati Tamás, Kántor Tamás, Karmazsin Zoltán, Molnár László

Cserék: Nagy Bence, Baranyi Péter, Faragó Lajos, Dulin Gergő, Vass Ádám, Keresztes Tamás, Vajna Bence

Energia SC Gyöngyös - MVFC U19 Berettyóújfalu 1-1 (1-1)

MVFC: Lázár László - Harmati Tamás, Kántor Tamás, Karmazsin Zoltán, Molnár László

Cserék: Nagy Bence, Baranyi Péter, Faragó Lajos, Dulin Gergő, Vass Ádám, Keresztes Tamás, Belinszky Tamás

MVFC U19 Berettyóújfalu – Gödöllői SK 5-2 (4-2)

MVFC: Gyarmati Csaba - Harmati Tamás, Kántor Tamás, Molnár László, Nagy Bence

Cserék: Baranyi Péter, Faragó Lajos, Dulin Gergő, Gáll Péter, Keresztes Tamás, Vajna Bence, Belinszky Tamás

Gólszerzőnk: Belinszky Tamás 2, Nagy Bence, Baranyi Péter, Faragó Lajos

Szitkó Róbert (MVFC): Az első mérkőzést a DEAC csapatával játszottuk és 2-1-es vereséget szenvedtünk. Ha a futsalt labdabirtoklásra játszanák, akkor magabiztosan nyertünk volna (90%-10%). Míg mi a lehetőségeinket kihagytuk, ők öt helyzetből két gólt (öngól, kontratámadás) értek el. Nem játszottunk jól – sőt, azt kell mondjam, hogy a tudásunk alatt futsaloztunk - ám a mérkőzés képe alapján még így sem érdemeltünk volna vereséget. Döntetlen állásnál a győzelem érdekében kockáztattunk, nem sikerült…

A második és a harmadik mérkőzésen sem javult a játékunk. A Gyöngyös ellen 1-1 lett az eredmény, ebben jó részt benne volt az elvesztett első meccs is. Kicsit nagyobb koncentrációval ekkor is nyerhettünk volna, ám ezen a találkozón, ha egész nap játszunk, akkor sem sikerült volna kétszer a kapuba találnunk. Ezek után próbáltunk rendet rakni a fejekben, hogyha gyenge játékkal is, de nyerjünk az utolsó mérkőzésünkön. A gödöllőiek ellen a kezdés rémálomszerű volt, ellenfelünk villámgyorsan kétgólos előnyt szerzett. Szerencsére a félidő közepén sikerült szépítenünk, majd a szünet előtt az eredményt is megfordítanunk és végül nyernünk. Legalább az utolsó mérkőzésen akaratból jelesre vizsgáztak a srácok.

Ha a játékunkat nézem, a három meccs alapján nem sokat érdemeltünk, mert ennél sokkal, de sokkal több van ebben a csapatban. Ám ezt a pályán kell megmutatni, nem pedig azon kívül. Annak viszont örülök, hogy a pofont nem a rájátszásban kaptuk, ahol már nincs korrigálási lehetőség. Kijavítjuk a hibákat és be fogjuk bizonyítani, hogy ez a csapat sokra hivatott.