artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

A bajnoki után kupamérkőzésen is fölényes győzelmet arattak a Mezeis lányok a Mókusok ellen. A Magyar Kupa második fordulójában 7-0-ra nyert a Mezei-Vill FC Kiskunfélegyházán.

Kiskunfélegyházi Mókusok – Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 0-7 (0-5)

MVFC: Deczki Vanda Kinga - Tóth Angelika, Oláh Anikó, Farkas Éva, Roza Viktória

Cserék: Pozsgai Melinda, Füredi Andrea, Hóbel Tímea, Sallai Anita, Heidt Edina, Putnóczki Petra, Erős Zsanett

Gólszerzők: Farkas Éva és Heidt Edina 2-2, Füredi Andrea, Sallai Anita és Tóth Angelika 1-1

Elek Gergő (MVFC): Jól indult számunkra a mérkőzés, mivel rögtön az első percben bevettük a hazaiak kapuját. Ez a találat megnyugtatta a csapatot és további gólokat tudtunk szerezni, így a félidő végére gyakorlatilag eldöntöttük a meccset. Külön öröm számomra, hogy begyakorolt figurákból is eredményesek voltunk. A második félidőben azt kértem a lányoktól, hogy ugyanazt a higgadt játékot folytassák, mint amit az első játékrészben, amit részben sikerült is megvalósítani. Ezen a mérkőzésen mindenkinek lehetőséget tudtam adni a bizonyításra.

Az MVFC a győzelmével bejutott a legjobb nyolc közé!