Berettyóújfalui SE – Kabai Meteorit 0-2 (0-0)

Berettyóújfalui SE: László Gábor - Garabuczi Botond, Nagy Zoltán, Kocsis Tamás, Ékes Gábor, Sándor Szabolcs, (Kiss Richárd), Magyar Szabolcs, Jancsó Attila, Lovász Dávid, (Kardos István), Nemes Imre, Csordás József Tamás, (Koszorús Imre)

Kiállítva: Ékes Gábor, illetve Abdai Krisztián

Edző: Vékony Sándor

Berettyóújfalui SE U19 – Kabai Meteorit U19 6-1 (1-1)

Berettyóújfalui SE U19: Mezei Dávid - Venyige István, (Karácsony János Bence), Hudák Bence, (Rinyu Balázs), Molnár László, Kolozsvári Gergő, Vass Ádám, (Zsiga Kristóf). Kalugyer Krisztián, (Mező Gábor), Ertsey Zsigmond Bálint, Karmazsin Zoltán, (Kovács Benjámin), Sándor István, Zsiga Bálint, (Turbuk Norbert)

Gólszerzőink: Sándor István 3, Zsiga Bálint, Karácsony János Bence és Turbuk Norbert 1-1

Edző: Vajas Viktor

Vajas Viktor: Az első félidőben görcsösen játszottunk, azonban Zsiga Bálint révén mégis sikerült megszereznünk a vezetést. A vendég kabaiak néhány perc múlva egy szöglet utáni helyzetből kiegyenlítettek. A pihenő alatt rendeztük a sorainkat és a második játékrészben beindult a BUSE-henger. Némi szerencsével még több gólt is rúghattunk volna, így a jelentős gólkülönbséget is reálisnak tartom. Gratulálok a csapatomnak, ezen a mérkőzésen mindenki kitett magáért!

Berettyóújfalui SE U16 - Monostorpályi U16 8-1 (5-0)

Berettyóújfalui SE U16: Sándor Máté – Balogh Ákos, Hegedűs Norbert Dominik, Fekete Balázs, Borza Csanád Levente, Kovács Ákos, Nedeczky Ákos, Nagy Tamás Levente, (Bíró Levente), Iloczki Márk, Szabó Máté András, Szénási Zsolt

Gólszerzőink: Szénási Zsolt 4, Nedeczky Ákos 3 és Nagy Tamás Máté

Edző: Tamás László

Berettyóújfalui SE U13 - Monostorpályi U13 14-1 (9-1)

Berettyóújfalui SE U13: Tusz Balázs Attila - Sándor Donát Krisztián, Lakatos Alex, Tóth Sándor, Bedő Balázs, Jakab Kristóf, Budai Bálint, Bocska András, Daróczi Dávid

Cserék: Barta Bence, Rácz Tamás, Sárvári István, Körtvélyesi Róbert

Gólszerzőink: Jakab Kristóf 5, Budai Bálint 4, Sándor Donát Krisztián, Tóth Sándor, Körtvélyesi Róbert, Lakatos Alex és Rácz Tamás 1-1

Edző: Bukus Péter

Bukus Péter: Kötelező győzelmet arattunk a lelkesen játszó, újonc Monostorpályi ellen. A sok gól ellenére több helyzetet is kihagytunk. Mindkét csapat rendkívül sportszerűen futbalozott, amiért külön dicséret illeti a játékosokat.