Finomfőzelék tepsis vagdalttal

Heti desszert (800 Ft):

Túrós palacsinta

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

Idén 51. alkalommal rendezték meg a Magyar Szenior Országos Bajnokságot Gyulán. A 3 napos eseményen sokan próbára tették magukat, köztük a Berettyó Cápák több versenyzője is.

Lukács Dorina 50m és 100m mellúszásban is magyar bajnoki címet szerzett. Mindemellett egy ezüst és 3 bronzérmet is összeúszott magának. Bányai Timi több úszásnemben is elindult, egyéni csúcsot úszva zárt a középmezőnyben.

20210829 114836IMG 4680IMG 3996

Varga Balázs első szenior úszóversenyén ugrott a medencébe. Több versenyszámban is elindult, 50m mell és 200m vegyesúszásban a 4. míg 100m gyorson az 5. helyen csapott célba. Csörsz Gergelynek a rendkívül erős mezőnyben, nem jött össze az éremszerzés, ennek ellenére nem szomorkodhat, hiszen 4x is éppen lecsúszva a dobogóról, a 4. helyen végzett. A versenyt a Csörsz családnál már hagyománnyá vált családi váltók zárták. Anita, Ági, Balázs és Gergely összeállításban az előkelő 5. helyen végeztek.