artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

2022. november 30. szerda

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Őszibarack krémleves

Csirkemell corn flakes bundában, jázmin rizzsel, balzsamos jégsalátával

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

Heti desszert (650 Ft):

Gundel palacsinta

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI óvodás korú kisgyermekeknek „Adventi szavalóversenyt” rendezett 2017. december 12-én. FOTÓALBUM

Versenyünkre 37 fő kis óvodás jelentkezett több óvodából, négy-, öt- és hatévesek. Nagyon szépen felkészülve érkeztek versenyünkre, melyet örömmel hallgatott a zsűri minden tagja.

DSCN0231DSCN0220

A zsűri elnöke Kapornai Andrásné, intézményünk kiváló nyugdíjas pedagógusa, tagjai: Gálné Tóth Klára, a Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde intézményvezetője, Hegymegi Enikő, a Szivárvány Református Óvoda intézményvezetője, Vezendiné Borbély Margit, a Sinka István Városi Könyvtár Gyermekkönyvtárának vezetője és Kurtán Mónika iskolánk igazgatója volt.

Minden kis óvodás ajándékokkal térhetett haza versenyünkről.

DSCN0223DSCN0240

Három kategóriában kerültek díjazásra a kis versenyzők:

A négyévesek kategóriájában:

I. hely

Szilágyi Ádám

Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde Rákóczi Tagóvodája

II. hely

Sárvári Szonja

Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde Eszterlánc Tagóvodája

III. hely

Kanalas Hanna

Furtai Óvoda

Az ötévesek kategóriájában:

I. hely

Józsa Kristóf

Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde Székhely Óvodája

II. hely

Nagy Dóra

Szivárvány Református Óvoda

III. hely

Tollas Izabella

Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde Eszterlánc Tagóvodája

Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde különdíját Zákány Bella Rozi (Rákóczi Tagóvoda)

Szivárvány Református Óvoda különdíját Megyaszai Antal (Eszterlánc Tagóvoda) kapta meg.

A hatévesek kategóriájában:

I. hely

Fehér Béla

Szentpéterszeg Óvoda

II. hely

Nagy Dóra

Szentpéterszeg Óvoda

III. hely

Csávás Dávid

Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde Eszterlánc Tagóvodája

Sinka István Városi Könyvtár különdíját Csávás Milán (Eszterlánc Tagóvoda)

József Attila Általános Iskola különdíját Farkas Luca (Furta Óvoda)

József Attila Általános Iskola különdíját Nemes Írisz Csenge (Eszterlánc Tagóvoda)

József Attila Általános Iskola különdíját Puskás Anna (Eszterlánc Tagóvoda) kapta meg.

Gratulálunk a kis óvodásoknak és bízunk benne, hogy jövőre is eljönnek hozzánk!

DSCN0261DSCN0272

You have no rights to post comments