artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

2023. október 3. kedd

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

"A" menü:

Babgulyás

Kézműves fánk baracklekvárral

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

Heti desszert (800 Ft):

Somlói galuska

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

A Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola képviselte Berettyóújfalut és a környező településeket a Gyermek Iskola Kupa Közlekedési Verseny 2017-es döntőjén november 30-án. Az izgalmas, jó hangulatú döntőn iskolánk csapata szoros versenyben a második helyezést szerezte meg.- Czirjákné Pesti Irma felkészítő, közlekedési szakreferens írása

A Debrecenben megrendezett versenyen Hajdú-Bihar megye 11, a területi döntőkön legeredményesebben teljesítő első, második, harmadik és negyedik osztályos tanulókból álló csapatai mérték össze tudásukat közlekedési ismeretekből.

A területi versenyhez hasonlóan itt is elméleti és gyakorlati versenyszámokban vettek részt a tanulók.

Az alsóbb évfolyamosok a teszt megírása után a gyalogos közlekedés ismereteiből, a harmadik és negyedik osztályosok egy országos nehézségi szintű feladatlap megoldását követően a kerékpáros szabályok gyakorlati alkalmazásából bizonyíthattak a hagyományosan nehéz - az idén ráadásul különösen szűk – pályán.

Az izgalmas, jó hangulatú döntőn iskolánk csapata szoros versenyben a második helyezést szerezte meg.

GYIK2017megyeiPAGYIK2017megyeiPP

A csapat tagjai: Papp Ágota 4.b /egyéni 2.helyezett/, Pásti Panna 3.a /egyéni 1.helyezett/, Jenei Réka 2.b és Ferencz Roland 1.b osztályos tanulók.

A versenyzők kiváló teljesítményét értékes ajándékokkal jutalmazták meg a versenyt megrendező rendőrök.
Kicsit fáradt, de nagyon elégedett tanulóinkat a versenyt végig szurkoló szülők szállították haza az estébe nyúló délutáni program után.

Jövőre folytatjuk, mert „Megállni tilos”!

You have no rights to post comments