artand001bakonszeg001darvas001komadi001korosszegapati001magyarhomorog001mezosas001nagykereki001szentpeterszeg001tepe001ujiraz001vancsod001

A Magyar Református Szeretetszolgálat ebben az esztendőben is megszervezi az élelmiszergyűjtési programot illetve a Nyilas Misi Karácsonya elnevezésű csomaggyújtést azzal a céllal, hogy segítséget nyújtsanak az arra leginkább rászorultaknak. A két program részleteit az alábbiakban olvashatják.

A Magyar Református Szeretetszolgálat ebben az esztendőben is megszervezi az élelmiszergyűjtési programot azzal a céllal, hogy segítséget nyújtsanak az arra leginkább rászorultaknak, tartós élelmiszerek kiosztásával. Töltsünk együtt reményt SZERETETDOBOZOKBA. Az üres dobozok átvehetőek a Berettyóújfalui Református Egyházközség hivatali helyiségében 08,00 – 12,00-ig, Kálvin tér 3. szám alatt, tel.: 06-54-402-619. December 9. vasárnapig várjuk szertetettel azokat megtöltve visszahozni. 

Egy doboznyi szeretet

A Magyar Református Szeretetszolgálat csomaggyűjtést szervez Nyilas Misi Karácsonya címmel, hátrányos helyzetű gyerekek számára. „CIPŐS DOBOZBA ZÁRT SZERETET”. Töltsünk meg egy cipős dobozt olyan ajándékokkal, aminek saját gyermekünk is örülne. A dobozon tüntessük fel, hogy milyen korú és nemű gyermeknek szánjuk az ajándékot. A dobozokat december 9. vasárnapig várjuk szeretettel a Berettyóújfalui Református Egyházközség hivatali helyiségébe 08,00 – 12,00-ig, Kálvin tér 3. sz. alá. Tel.: 06-54-402-619. Köszönettel és áldáskívánással: A Berettyóújfalui Református Egyházközség.

Nyilas Misi Pakk

 

You have no rights to post comments