precizbanner

virag18osz

millenniumkicsi2

LizArt Design hajas

gazdatavasz

aurabannermedium2

crisantemo berettyó

Berettyó Kártya 2017 borító

lily

ilonatavasz18

tavasz18.01

coaching2

BoPi nyito banner uj

helyijárat

2018. október 23. kedd

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

INGYENES házhozszállítás!

"B" menü a helyszínen:

Húsleves csigatésztával

Rántottszelet vegyes körettel

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP


piri2
Bessenyei ltp. üzletsor

(Jenci konyhája helyén)

06 (30) 596-1883

06 (30) 260-6040

INGYENES házhozszállítás!

ZÁRVA

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP


termalmenu
Rendelés leadás legkésőbb előző nap 10 óráig
06 (30) 963-3740
 

veradas

koboreb

viastein

 precizbannerkicsionkentesseg

2006-óta minden áprilisban, a Föld napjához közel eső szombaton szervezi meg a Bihari Természetbarát Egyesület a Critical Mass kerékpáros felvonulást, melyet városunkban túra és esti felvonulás és „Fuss a Fényben” közös futás is színesít. KÉPGALÉRIA

Április 28-án, szombaton végre az időjárás is kedvezett a kerékpárosoknak. Így a család apraja-nagyja mellett, az amatőr kerékpározás szerelmesei és profi kerékpárosok is gyülekeztek a Bihari Múzeum udvarán, hogy immár 12. alkalommal együtt tekerjenek, demonstráljak. A rendezvény résztvevői a közlekedés célú, mindennapos kerékpározás népszerűsítéséért és a várost érő forgalmi terhelés, a szmog csökkentéséért is demonstráltak.

Critical Mass 2018 05Critical Mass 2018 14

Az országban talán egyedülálló módon, az idei reggeli felvonulást követően – mely kerékpáros útjainkon zajlott –, ismét egy kerékpártúra követett. Ezúttal Pocsaj irányába tekertek a bringások, ahol megkeresték a Kopasz-dombot és a Zsófia forrást is. Kalória utánpótlásról az Esztári Polgármesteri hivatal gondoskodott, akik finom ebéddel várták a túrázókat. A több mint 60 km-es távot teljesítők legfiatalabb tagja 9, míg a legtapasztaltabb kerékpáros 60 év fölötti volt.

Critical Mass 2018 34Critical Mass 2018 43

Este 8 órától ismét folytatódott a felvonulás, itt már városunk főutcáján rendőrségi-és polgárőrségi biztosítással teljesítették a 10 kilométeres útvonalat a felvonulók, melyhez három futó is csatlakozott. A nap folyamán közel 100 kerékpározni, túrázni vágyó mozdult a Bihari Természetbarát Egyesülettel, akik ezúton is gratulálnak minden résztvevőnek és köszönik meg a segítséget a támogatóiknak.

Critical Mass 2018 48Critical Mass 2018 53

Az elmúlt évek Critical Mass szervezésében oroszlánrészt teljesítő Szathmári Orsi és a legkitartóbb bringások idén is több mint 100 km-t teljesítettek. Támogatók: Bihari Hírlap, Berettyóhír, Berettyó TV, Berettyó Rádió, Kontroll Sec Kft, Sörkert Fagyizó, Vincze István – Ferromark Kft. –Vaskereskedés, Berettyóújfalui Rendőrkapitányság, Berettyóújfalui Polgárőrség, Esztár Község Polgármesteri Hivatala.

Szóljon hozzá!