precizbanner

helyijárat

millenniumkicsi2

aurabannermedium2

Berettyó Kártya 2017 borító

lily

ilonatavasz18

tavasz18.01

berettyosport

coaching2

2016tavaszbanner2

gazdatavasz

BoPi nyito banner uj

2018. augusztus 15. szerda

Katalin Motel és Étterem

Berettyóújfalu, Király-Hágó u. 22.

06 (54) 401-537

06 (20) 421-9411

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Tejszínes gombaleves csipetkével

Fűszeres palacsintatésztában sült csirkemell sjattal grillezve, kukoricás rizzsel

"B" menü:

Húsleves csigatésztával

Rántott szelet vegyes körettel

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP


piri2
Bessenyei ltp. üzletsor

(Jenci konyhája helyén)

06 (30) 596-1883

06 (30) 260-6040

INGYENES házhozszállítás!

"A" menü:

Gyümölcsleves

Rántott szelet zöldséges rizzsel

"B" menü:

Zöldbableves

Sertéspörkölt tésztával

HETI MENÜ ÉS ÉTLAP

veradas

koboreb

precizbannerkicsionkentesseg

karosszeria

2006-óta minden áprilisban, a Föld napjához közel eső szombaton szervezi meg a Bihari Természetbarát Egyesület a Critical Mass kerékpáros felvonulást, melyet városunkban túra és esti felvonulás és „Fuss a Fényben” közös futás is színesít. KÉPGALÉRIA

Április 28-án, szombaton végre az időjárás is kedvezett a kerékpárosoknak. Így a család apraja-nagyja mellett, az amatőr kerékpározás szerelmesei és profi kerékpárosok is gyülekeztek a Bihari Múzeum udvarán, hogy immár 12. alkalommal együtt tekerjenek, demonstráljak. A rendezvény résztvevői a közlekedés célú, mindennapos kerékpározás népszerűsítéséért és a várost érő forgalmi terhelés, a szmog csökkentéséért is demonstráltak.

Critical Mass 2018 05Critical Mass 2018 14

Az országban talán egyedülálló módon, az idei reggeli felvonulást követően – mely kerékpáros útjainkon zajlott –, ismét egy kerékpártúra követett. Ezúttal Pocsaj irányába tekertek a bringások, ahol megkeresték a Kopasz-dombot és a Zsófia forrást is. Kalória utánpótlásról az Esztári Polgármesteri hivatal gondoskodott, akik finom ebéddel várták a túrázókat. A több mint 60 km-es távot teljesítők legfiatalabb tagja 9, míg a legtapasztaltabb kerékpáros 60 év fölötti volt.

Critical Mass 2018 34Critical Mass 2018 43

Este 8 órától ismét folytatódott a felvonulás, itt már városunk főutcáján rendőrségi-és polgárőrségi biztosítással teljesítették a 10 kilométeres útvonalat a felvonulók, melyhez három futó is csatlakozott. A nap folyamán közel 100 kerékpározni, túrázni vágyó mozdult a Bihari Természetbarát Egyesülettel, akik ezúton is gratulálnak minden résztvevőnek és köszönik meg a segítséget a támogatóiknak.

Critical Mass 2018 48Critical Mass 2018 53

Az elmúlt évek Critical Mass szervezésében oroszlánrészt teljesítő Szathmári Orsi és a legkitartóbb bringások idén is több mint 100 km-t teljesítettek. Támogatók: Bihari Hírlap, Berettyóhír, Berettyó TV, Berettyó Rádió, Kontroll Sec Kft, Sörkert Fagyizó, Vincze István – Ferromark Kft. –Vaskereskedés, Berettyóújfalui Rendőrkapitányság, Berettyóújfalui Polgárőrség, Esztár Község Polgármesteri Hivatala.

Szóljon hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés